تبلیغات
  • زمان انتشار: 25 تیر 1399, 08:50
  • / کد خبر: 39088

معاون درمان ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران:

پیگیر دور کاری کارمندان و لغو طرح ترافیک هستیم

پیگیر دور کاری کارمندان و لغو طرح ترافیک هستیم معاون درمان ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، با اشاره به افزایش مجدد موارد ابتلا و فوتی های کرونا، خواستار توجه همگان به رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی شد.
نادر توکلی، بر ضرورت ماندن مردم در خانه تاکید کرد و گفت: افرادی که کار غیر ضروری ندارند، از خانه خارج نشوند و در صورت بیرون آمدن، حتماً از ماسک استفاده کرد و فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.
وی با اشاره به افزایش ترددها، مراسم‌ها، تجمعات و…، که منجر به بروز مجدد بیماری و افزایش بار بیمارستانی شده است، افزود: به جز مراکز تک تخصصی، تمامی بیمارستان‌های دولتی و خصوصی ملزم به پذیرش بیماران کرونایی هستند.
توکلی با عنوان این مطلب که تاکنون ۳۰ درصد از تخت‌های دولتی به بیماران کرونایی اختصاص یافته است، خاطر نشان کرد: به تمام بیمارستان‌های استان تهران بخشنامه ابلاغ شده که بیماران کرونایی ملاقات ندارند. لذا، سامانه‌ای در تمامی مراکز برای پاسخگویی تلفنی به همراهان و آگاهی از وضعیت بیمار راه اندازی شده است.
وی از تشکیل کمیته تعیین تکلیف ترخیص بیماران کرونایی که بهبود نسبی یافته اند، خبر داد و گفت: در صورت نیاز به تخت‌های بیشتر برای بیماران کرونایی، سایر بخش‌های بیمارستانی نیز برای این کرونایی خالی می‌شود.
معاون درمان ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، با بیان این موضوع که دامنه سنی بیماری کرونا کاهش یافته است، افزود: تمامی افراد بالای دو سال از ریسک برابر ابتلاء برخوردارند و افرادی که بیماری زمینه‌ای دارند، بیشتر در معرض خطر هستند.
وی در ارتباط با بازگشایی نقاهتگاه‌ها، تاکید کرد: با توجه به شرایط موجود، فعلاً برنامه‌ای برای بازگشایی نقاهتگاه‌ها نداریم و به منظور رعایت فاصله گذاری اجتماعی، شرایط دور کاری کارمندان و لغو طرح ترافیک در ستاد مدیریت بیماری کرونا مطرح شده و در حال پیگیری هستیم.

منبع: مهر
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز پنج شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
ویژه استان ها
به نام زیبا نگار حقیقتتوزیع ۲۰ هزار بسته معیشتی همزمان با دهه امامت و ولایتواکنش به خبر خودکشی همزمان ۴ دختر در بابلتقدیر از عکاسان خبری استان قم توسط انجمن عکس بسیج هنرمندانخبرنگاران قمی پرکارترین خبرنگاران کشور هستندمرکز نشر هاجر طرح ویژه خود را معرفی کردخبرنگاران قمی در خط مقدم جهاد اطلاع رسانیقم| بازدید معاون سپاه علی بن ابی طالب (ع) از دفتر رویداد ایرانقتل جوان سیرجانی در نزاع دست جمعی/ عاملان قتل دستگیر شدندعاملان درگیری دسته جمعی یاسوج دستگیر شدندقربانیان کرونا در هرمزگان به ۵۷۷ نفر رسیدندوضعیت کرونا در قم به مرحله قرمز رسید /بعد از بازگشایی‌ها ‌به ‌بحران رسید‌یم‌دریافت شهریه هنگام ثبت‌نام در مدارس دولتی خلاف مقررات است؛ صدور احکام مدیران متخلف به زودیتکذیب ادعای سگ‌کشی در مبارکه!خودروهای فرسوده عامل ۴۰ درصدی آلودگی هوای تهرانسرعت انتشار کرونا نسبت به اسفندماه ۹۸ در کاشان ۷ برابر شدعلت اصلی افسارگسیختگی قیمت‌ها در بازار مسکن چیست؟تازه نفس ها به خط شدنداجرای ۵۰۰ برنامه شاد فرهنگی در مشهد به مناسبت عید غدیرآمار جدید مبتلایان کرونا در کاشان در ۱۵ مردادآمار ابتلاء به کرونا در اصفهان ۱۵ مردادماهتداوم هوای غبارآلود در اصفهانشناساندن واقعه غدیر وظیفه همه است۹۰ بیمار کرونایی در بیمارستان بزرگ دزفول بستری هستند۵۶۴ نفر بر اثر ابتلا به کرونا در استان فارس جان باختند