تبلیغات
  • زمان انتشار: 11 تیر 1399, 12:53
  • / کد خبر: 37499

رسانه های قم طراز انقلاب باشند

رسانه های قم طراز انقلاب باشند مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم گفت: رسانه‌های کشور به‌ویژه مطبوعات و خبرگزاری‌های استان قم به‌عنوان مهد انقلاب اسلامی باید در تراز انقلاب اسلامی باشند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با اشاره به اهمیت فعالیت رسانه‌های قم گفت: رسانه‌های کشور به‌ویژه مطبوعات و خبرگزاری‌های استان قم به‌عنوان مهد انقلاب اسلامی باید در تراز انقلاب اسلامی باشند. 

به گزارش رویداد ایران_قم، سید موسی حسینی کاشانی در آئین اختتامیه پنجمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر که در سالن همایش‌های شهرداری برگزار شد، اظهار داشت: برگزاری این جشنواره‌ها سبب رشد رسانه‌های استان می‌شود.

وی افزود: از همه مجموعه و افرادی که در برگزاری این جشنواره زحمت کشیدند تشکر می‌کنم و از همه خبرنگاران و فعالان رسانه استان که در این جشنواره شرکت کردند تقدیر می‌کنم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم با تأکید بر لزوم عمل انقلابی رسانه‌های قم گفت: جشنواره ابوذر به ارتقای کمی و کیفی فعالیت‌های رسانه‌ای کمک می‌کند.


حسینی کاشانی بیان کرد: از زحمات همه عزیزان تشکر می‌کنیم به‌ویژه بسیج رسانه و همه مجموعه‌های رسانه‌ای استان قم که حضور پررنگی در این مراسم داشتند و این مشارکت جدی شما حقیقتاً قابل قدردانی است.

وی ضمن تبریک به مناسبت ایام مبارک دهه کرامت عنوان کرد: این موضوع  قابل‌توجه است که رسانه‌های استان‌ها شوق‌وذوق در این جشنواره شرکت کردند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم با اشاره به اهمیت فعالیت رسانه‌های قم ادامه داد: رسانه‌های کشور به‌ویژه مطبوعات و خبرگزاری‌های استان قم به‌عنوان مهد انقلاب اسلامی باید در تراز انقلاب اسلامی باشند.

حسینی کاشانی با اشاره به ثمرات برگزاری جشنواره‌های رسانه‌ای خاطرنشان کرد: ارتقای کمی و کیفی کارهای رسانه‌های استان قم و همان رسانه‌هایی خواهند شد که بتوانند آثار درخشانی از خود نشان بدهند.


اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
ویژه استان ها
دو واحد تولیدی در شهرک صنعتی چناران افتتاح شد ماجرای اعدام خبرساز یک جوان در مشهد اخبار ضدونقیض از شنیده شدن صدای انفجار در غرب تهرانخدمه و کارکنان نفتکش اعزامی به ونزوئلا در بوشهر مورد استقبال قرار گرفتندافتتاح فاز سوم ساماندهی جلوخان آرامگاه فردوسی / آغاز احداث مسیر دسترسی به کهن دژآخرین آمار ابتلا به کرونا در اصفهان در ۱۹ تیرماهکدام مراکز اصفهان بیشترین تخلف در مقابله با کرونا را داشتند؟بستری حدود ۲۵۰ بیمار کرونایی در مراکز درمانی گیلانرعایت موازین بهداشتی جهت پیشگیری از بروز تب خونریزی دهنده کریمه-کنگوغرق شدن دو نفر در سین برخوار طی شب گذشته/شنا در زاینده‌رود ممنوعبرگزاری محافل عروسی و عزا تا اطلاع ثانوی در خراسان جنوبی ممنوع شد164پروژه اقامتی در مشهدمقدس در حال اجراستدایره مشورت و همفکری آستان قدس محدود به جریان یا افراد خاصی نخواهد بودشطرنج باز مشهدی عنوان داور بین‌المللی جهان را کسب کردمدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی طی پیامی درگذشت استاد افضلی را تسلیت گفت .رشد 5 برابری قراردادهای تامین زمین برای واحدهای صنعتی در شهرکهای صنعتی سطح کشورنظارت شدید بر بازار مرغ و تخم مرغ اصفهان/نرخ تنظیم بازار ملاک استامکان ابتلا مجدد به کرونا در افراد بهبود یافته وجود داردمشکل صدور سند مالکیت کارخانه سبلان‌خودرو "مایوان " بعد از سال‌ها برطرف شدمصدومیت ۵ نفر در یک نزاع خونین در دماوندجولان مجدد کرونا در مازندران/ ۷ شهر در وضعیت قرمزبرگزاری مراسم عزا و عروسی در آذربایجان شرقی ممنوع استکاهش ۵۰ درصدی تقاضای میوه در شهرکردمظنه رهن آپارتمان در ازگلابتلا به کرونا در حوزه تاکسیرانی بالاتر است/ برخورد انضباطی با رانندگانی که از ماسک استفاده نمی‌کنند