تبلیغات
  • زمان انتشار: 11 تیر 1399, 10:42
  • / کد خبر: 37472

ارسال 470 اثر به دبیرخانه جشنواره ابوذر قم

ارسال 470 اثر به دبیرخانه جشنواره ابوذر قم
دبیر پنجمین جشنواره ابوذر استان قم با بیان اینکه 110 نفر در هشت رشته اصلی و چهار بخش ویژه در جشنواره ابوذر به رقابت پرداختند گفت: در مجموع 470 اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد.                                    
ِبه گزارش رویداد ایران_قم،سیدجواد اشرفی سه شنبه شب در اختتامیه پنجمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر که در سالن همایش‌های شهرداری قم برگزار شد، با بیان اینکه اختتامیه جشنواره ابوذر پس از 6 ماه برگزار شد، گفت: بنا بود دی ماه این جشنواره برگزار شود ولی به دلیل شهادت سردار شهید سلیمانی برگزاری مراسم به تعویق افتاد. شورای سیاستگذاری تصمیم گرفت جشنواره را پس از انتخابات برگزار کند که به دلیل شیوع بیماری کرونا دوباره به تعویق افتاد.
  وی خاطرنشان کرد: با همراهی شورای سیاستگذاری جشنواره در دهه کرامت و آستانه میلاد امام رضا(ع) برگزاری جشنواره در دستور کار قرار گرفت.
  دبیر پنجمین جشنواره ابوذر استان قم با بیان اینکه 110 نفر در هشت رشته اصلی و چهار بخش ویژهدر این جشنواره به رقابت پرداختند، گفت: 470 اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد. در برخی بخش‌ها انتظارات برگزارکنندگان جشنواره برآورده نشد ولی در مجموع توانستیم جشنواره پنجم را در سطح حرفه‌ای برگزار کنیم.
  وی خاطرنشان کرد: داوری‌ها به صورت کد بندی شده انجام شد و هیچ داوری نام خبرنگار و رسانه را نمی‌دانست.
  اشرفی در پایان از سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، روابط عمومی شهرداری قم و دبیرخانه کنگره شهدای استان به دلیل حمایت های برگزار کنندگان جشنواره تقدیر کرد.

اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
ویژه استان ها
دو واحد تولیدی در شهرک صنعتی چناران افتتاح شد ماجرای اعدام خبرساز یک جوان در مشهد اخبار ضدونقیض از شنیده شدن صدای انفجار در غرب تهرانخدمه و کارکنان نفتکش اعزامی به ونزوئلا در بوشهر مورد استقبال قرار گرفتندافتتاح فاز سوم ساماندهی جلوخان آرامگاه فردوسی / آغاز احداث مسیر دسترسی به کهن دژآخرین آمار ابتلا به کرونا در اصفهان در ۱۹ تیرماهکدام مراکز اصفهان بیشترین تخلف در مقابله با کرونا را داشتند؟بستری حدود ۲۵۰ بیمار کرونایی در مراکز درمانی گیلانرعایت موازین بهداشتی جهت پیشگیری از بروز تب خونریزی دهنده کریمه-کنگوغرق شدن دو نفر در سین برخوار طی شب گذشته/شنا در زاینده‌رود ممنوعبرگزاری محافل عروسی و عزا تا اطلاع ثانوی در خراسان جنوبی ممنوع شد164پروژه اقامتی در مشهدمقدس در حال اجراستدایره مشورت و همفکری آستان قدس محدود به جریان یا افراد خاصی نخواهد بودشطرنج باز مشهدی عنوان داور بین‌المللی جهان را کسب کردمدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی طی پیامی درگذشت استاد افضلی را تسلیت گفت .رشد 5 برابری قراردادهای تامین زمین برای واحدهای صنعتی در شهرکهای صنعتی سطح کشورنظارت شدید بر بازار مرغ و تخم مرغ اصفهان/نرخ تنظیم بازار ملاک استامکان ابتلا مجدد به کرونا در افراد بهبود یافته وجود داردمشکل صدور سند مالکیت کارخانه سبلان‌خودرو "مایوان " بعد از سال‌ها برطرف شدمصدومیت ۵ نفر در یک نزاع خونین در دماوندجولان مجدد کرونا در مازندران/ ۷ شهر در وضعیت قرمزبرگزاری مراسم عزا و عروسی در آذربایجان شرقی ممنوع استکاهش ۵۰ درصدی تقاضای میوه در شهرکردمظنه رهن آپارتمان در ازگلابتلا به کرونا در حوزه تاکسیرانی بالاتر است/ برخورد انضباطی با رانندگانی که از ماسک استفاده نمی‌کنند