تبلیغات
  • زمان انتشار: 9 تیر 1399, 18:04
  • / کد خبر: 37217

توزیع سالانه بیش از 300 هزار تن آسفالت در قم

توزیع سالانه بیش از 300 هزار تن آسفالت در قم

شهردار قم گفت: در طول سال بیش از 300 هزارتن آسفالت در معابر و خیابان ها توزیع می شود.


به گزارش رویداد ایران_قم،سید مرتضی سقائیان نژاد در نشست خبری که در تالار همایش های شهرداری برگزار شد، با بیان اینکه شهرداری بیش از 372 وظیفه برعهده دارد، اظهار کرد: هیچ دستگاهی به این وسعت وظایف مختلف و متنوع بر دوش ندارد.

وی با تاکید براینکه نباید موضوع شهر را با مسائل سیاسی آمیخت، تصریح کرد: اگرمسائل و مطالبات مردم به صورت صحیح و شایسته به مسئولان شهری منتقل شود، ما می توانیم به یک توسعه شهری خوب دست یابیم.

شهردار قم با بیان اینکه امروز 71 درصد مردم کشور به شهرنشینی روی آورده اند، تصریح کرد: اداره امور این خیل عظیم جمعیت بر عهده شهرداری است.

سقائیان نژاد با بیان اینکه شهر قم پایگاه انقلاب است، تصریح کرد: بسیاری از نظامات فقهی ما در قم تدوین می شود و انتظار این است که نظامات فقهی مدیریت شهری در حوزه تدوین شود.

وی افزود: در طول سال بیش از 300 هزارتن آسفالت در معابر و خیابان ها به کار رفته است و همچنین قم در حال خارج شدن از حالت اقلیم خشک است که شهرداری در این مهم نقش دارد.

شهردار قم با بیان اینکه در سال گذشته 570 میلیارد تومان برای دو پروژه سرمایه گذاری شده است، گفت: شهرداری به عنوان مدافع حقوق مردم به دنبال این است که سرمایه گذارانی را جذب کند که کار را پیش ببرند.

وی با تاکید براینکه در حال حاضر احداث سه هتل  5 ستاره به اضافه 10 پروژه دیگر در بلوار پیامبر اعظم در حال تکمیل است، بیان کرد:  زمانی که ما به شهرداری قم آمدیم 2 هزار میلیارد تومان بدهی وجود داشت که امروز این رقم به 700 میلیارد تومان رسیده است.

 

وی  ادامه داد: قریب به 400 دستگاه اتوبوس نو برای شهر قم فراهم شده و سیستم تاکسیرانی فرسوده از مدار در حال خارج شدن است.

سقائیان نژاد تصریح کرد: افرادی که از کشورهای دیگری مانند پاکستان یا عراق و غیره به قم می آیند، به صورت غیر سیستمی ورود می کنند که باید روی این موضوع نظارت شود.

وی  بیان کرد: در باغ پرندگان تمام کارهای آن به اتمام رسیده است و پیمانکار آن پیگیری های نوع پرندگان را هم انجام داده و در حال حاضر فقط باید پرندگان آورده شوند.

شهردار قم اضافه کرد: ما باید غیر از اماکن زیارتی، زیرساخت های تفریحی را در قم نیاز داریم، زیرا افزایش ماندگاری مسافر در قم از دغدغه های جدی ماست.

وی با بیان اینکه در بافت فرسوده باید مدیریت واحد صورت بگیرد، تصریح کرد: اما هیچکدام از این ها به صورت واحد انجام نشده است.

او با بیان اینکه در سال بودجه 10 درصد واحدهای فرسوده توسط دولت باید ایجاد شود، مطرح کرد: متاسفانه از سال 84 اراضی 48 هکتاری به بافت های فرسوده اختصاص داده شده که هنوز درباره آن تعیین تکلیف نشده است.


اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
ویژه استان ها
مرغ ها حق خروج از قم را ندارندبرگزاری نمایشگاه «نشان ارادت» در نگار گذر فرهنگ قم .آخرین آمار ابتلاء به کرونا در اصفهان در ۱۶ تیرماه۷۲ مورد جدید مبتلا به کرونا در ایلام/ ۵ مورد فوتی ثبت شدروزانه هزار بیمار مشکوک به کرونا در استان پذیرش می‌شونددانشگاه علوم پزشکی اصفهان آمار تفکیک شده کرونا را اعلام کندافزایش 160 درصدی شهرک‌سازی در نواحی صنعتی خراسان رضویماجرای گرو گرفتن جسد یک متوفی در آبادانمردی که 72 سال آوای نقاره‌اش در صحن و سرای رضوی طنین انداز بودکاهش خطوط اتوبوس در صورت رعایت نکردن استفاده شهروندان از ماسکتمامی واجدین شرایط شهرستان گناباد از گازطبیعی بهره مند خواهند شدسدهای استان به پهنه‌های گردشگری تبدیل می‌شوداستفاده از ماسک برای مسافران حمل و نقل عمومی بندرعباس الزامی شدتعداد شهرستان های قرمز هرمزگان به ۱۰ رسید/برگزاری مراسم‌های مختلف ادامه داردکاهش ۷۰ درصدی معاملات مسکن در مشهدبی‌توجهی مردم نسبت به حمل نخاله‌های ساختمانی / برخورد جدی با سد معبرکنندگان در شهرکرداحتمال بازگشت برخی محدودیت های کرونایی به تهرانکرونا ازدواج را کاهش داد، اما طلاق را نه!آمار مبتلایان به کرونا در استان رو به کاهش است/احتمال عبور خوزستان از پیک کروناممانعت از ورود مسافران بدون ماسک به مترو مشهد/ یک مسافر کرونایی صدها نفر را مبتلا می‌کندخوراندن تریاک به مرغ‌ها شایعه است/ عده‌ای دنبال تشویش اذهان عمومی هستنداعلام وضعیت قرمز در ۱۲ شهرستان استان کرمانشاه۳۰ واحد راکد قم به چرخه تولید بازمی‌گرددیک ایستگاه سنجش آلودگی هوا در شهر قم مجددا راه اندازی شدحق انشعاب فاضلاب قسطی دریافت می‌شود