تبلیغات
 • زمان انتشار: 9 تیر 1399, 11:47
 • / کد خبر: 37166

اطلاعیه استخدام شرکت ذوب آهن در سال 99

اطلاعیه استخدام شرکت ذوب آهن در سال 99 شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان به استناد مصوبه هیأت مدیره خود در نظر دارد به منظور تأمین بخشی از نیازهای نیروی انسانی خود در مشاغل کارشناسی، تعداد محدودی از فارغ التحصیلان شاخص دانشگاه های برتر که دارای شرایط اختصاصی تعیین شده در این اطلاعیه می باشند را از طریق مصاحبه تخصصی، کانونهای ارزیابی شایستگی، معاینات طب صنعتی( جهت سنجش سلامت، توانایی جسمی و ویژگی های روانشناختی) و گزینش ، به صورت قراردادی، طبق ضوابط قانون کار و تأمین اجتماعی جذب نماید :
شرایط عمومی داوطلبان :
 1. تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران.
 2. تدین به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی.
 3. نداشتن سابقه اعتیاد، محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد.
 4. داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم( جهت داوطلبان مرد).
 5. داشتن سلامت و توانایی کامل جسمی، روحی و ویژگی های روانشناختی جهت انجام فعالیت شغلی بر اساس تأیید مرکز بهداشت حرفه ای شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان.
 
شرایط اختصاصی داوطلبان:
1- دارا بودن حداقل مدرک کارشناسی در یکی از رشته های مهندسی شامل: مهندسی مواد و متالوژی – مهندسی مکانیک – مهندسی برق– مهندسی عمران و معماری- مهندسی صنایع – مهندسی شیمی - مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات و یا مجموعه رشته های مدیریت و اقتصاد شامل: اقتصاد - مدیریت دولتی - مدیریت بازرگانی- مدیریت مالی- مدیریت بیمه – بهداشت حرفه ای و محیط زیست و گرایشهای مختلف حقوق.
2- فارغ التحصیل یکی از 15 دانشگاه برتر دولتی با تحصیل به صورت روزانه و تمام وقت .
لیست دانشگاه های برتر دولتی از سايت پایگاه استنادی علوم جهان اسلام «ur.isc.gov.ir » بر اساس فهرست آخرين رتبه بندي دانشگاهها  و مؤسسات پژوهشي ايران استخراج می گردد . (فایل پیوست)
3- دارا بودن حداقل معدل 17 در کلیه رشته های اعلام نیاز شده.
4- تسلط کامل به زبان انگلیسی و یا یکی از زبانهای خارجی متناسب یا نیاز شرکت.
( مصاحبه تخصصی از داوطلبان به زبان خارجی اعلام شده، انجام خواهد گرفت.)
 5- داوطلبانی كه داراي کلیه شرایط عمومی و اختصاصی فوق باشند، در صورت دارا بودن حداقل یکی از ويژگي‌هاي زير ، مجاز به ثبت نام بر اساس مفاد این اطلاعیه می باشند:
الف_ برگزيدگان آزمون سراسري كارشناسي ارشد (به ازاي هر50  نفر پذيرفته شده در هر رشته حداكثر 3  نفر به ترتيب امتيازات علمي).
ب_ برگزيدگان المپيادهاي علمي و تخصصي رسمي كشور .
ج_ مخترعين و مكتشفين كه اختراع و اكتشافات آنان در مراجع ذيربط به ثبت رسيده است و برگزيدگان رتبه‌هاي اول تا سوم جشنواره خوارزمي (رتبه کشوری) مشروط به ارتباط با رشته تحصیلی و تخصص مورد نیاز شرکت .
د_ رتبه‌هاي اول دارندگان مدارك تحصيلي كارشناسي ارشد و بالاتركه از طريق كنكور سازمان سنجش آموزش كشور، پذيرش گرديده‌اند (با ورودي مشترك) و رتبه‌هاي اول فارغ‌التحصيل مقطع كارشناسي ارشد دانشگاه هاي معتبر خارج از كشور (با تشخيص وزارت علوم ، تحقيقات و فناوري) .
ذ _ فارغ التحصيلانی كه در آزمون سراسري ورود به دانشگاه‌ها، برگزار شده توسط سازمان سنجش آموزش كشور ، داراي رتبه‌هاي زیر مي‌باشند:
1-   رتبه‌هاي كل زير 500 ، براي رشته رياضي فيزيك.
2-   رتبه‌هاي كل زير 250 ،‌ براي رشته علوم تجربي.
3-   رتبه‌هاي كل زير 100 ،‌ براي رشته علوم انساني.
هـ –  فارغ التحصیلانی که درآزمون استخدام ادواري سازمان سنجش آموزش كشور، داراي رتبه‌هاي زیر مي‌باشند :
1- هركدام از گروه‌هاي فني، مهندسي با رتبه كمتر از 200 .
2- هر كدام از گروه‌هاي اداري و مالي با رتبه كمتر از 20 .
 • شرایط قید شده فوق صرفاً با ارائه گواهی معتبر از مرکز ذیربط محرز می گردد و پس از استعلام توسط مدیریت امور اداری و پشتیبانی، در صورت تأیید، قابل استناد خواهد بود.
 
      مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام:
 تصویر مدارک زیر در قالب فایل jpg    با کیفیت خوانا به ترتیب قید شده.
 • تمام صفحات شناسنامه (ترجیحا  600 x 800)
 • کارت ملی (ترجیحا  600 x 800)
 • عکس سه در چهار (ترجیحا 400 x 600)
 • کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (ترجیحا  600 x 800)
 • اصل مدرک کارشناسی و یا بالاتر در رشته اعلام نیاز شده (در صورت عدم درج معدل در دانشنامه،‌ ارائه مدرک معتبر دال بر تأیید معدل الزامی است (ترجیحا 800 x 1200) ) .
 • گواهی معتبر از دستگاه متبوع مبنی بر داشتن یکی از شرایط اختصاصی قید شده در بند 5 شرایط اختصاصی اطلاعیه  (ترجیحا 800 x 1200)
 • رزومه کاری مطابق با استانداردهای تعیین شده در قالب فایل  pdf  با کیفیت خوانا .
 • تکمیل فرم اطلاعات فردی در قالب فایل اکسل شامل مشخصات فردی، نظام وظیفه و وضعیت جسمی، سوابق تحصیلی، سوابق شغلی، سوابق حرفه ای، سوابق علمی، مشخصات معرف و سوابق آشنایی با زبان های خارجی. (فایل اکسل ذیل اطلاعیه ، دانلود و با دقت تکمیل و به نشانی اعلام شده ارسال گردد.)
 
نحوه ارسال مدارک: داوطلبان دارای شرایط، می توانند جهت ثبت نام از طریق ارسال پست الکترونیک به نشانی  elite@esfahansteel.ir   ، نسبت به ارسال مدارک فوق اقدام نمایند. متذکر می گردد به مدارکی که خارج از فرمت اعلام شده و یا به صورت ناقص ارسال شده باشد، ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 

                  معاونت منابع انسانی و امور اجتماعی

 
 
 
برای دریافت فرم راهنما اینجا  کلیک کنید
برای دریافت فرم خام تکمیل اطلاعات اینجا کلیک کنید

اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 1
پاسخ
11 تیر 1399 09:06
مرده شورتون رو ببرن با شرایطاتون🤮🤮🤮🤮🤮
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
ویژه استان ها
مرغ ها حق خروج از قم را ندارندبرگزاری نمایشگاه «نشان ارادت» در نگار گذر فرهنگ قم .آخرین آمار ابتلاء به کرونا در اصفهان در ۱۶ تیرماه۷۲ مورد جدید مبتلا به کرونا در ایلام/ ۵ مورد فوتی ثبت شدروزانه هزار بیمار مشکوک به کرونا در استان پذیرش می‌شونددانشگاه علوم پزشکی اصفهان آمار تفکیک شده کرونا را اعلام کندافزایش 160 درصدی شهرک‌سازی در نواحی صنعتی خراسان رضویماجرای گرو گرفتن جسد یک متوفی در آبادانمردی که 72 سال آوای نقاره‌اش در صحن و سرای رضوی طنین انداز بودکاهش خطوط اتوبوس در صورت رعایت نکردن استفاده شهروندان از ماسکتمامی واجدین شرایط شهرستان گناباد از گازطبیعی بهره مند خواهند شدسدهای استان به پهنه‌های گردشگری تبدیل می‌شوداستفاده از ماسک برای مسافران حمل و نقل عمومی بندرعباس الزامی شدتعداد شهرستان های قرمز هرمزگان به ۱۰ رسید/برگزاری مراسم‌های مختلف ادامه داردکاهش ۷۰ درصدی معاملات مسکن در مشهدبی‌توجهی مردم نسبت به حمل نخاله‌های ساختمانی / برخورد جدی با سد معبرکنندگان در شهرکرداحتمال بازگشت برخی محدودیت های کرونایی به تهرانکرونا ازدواج را کاهش داد، اما طلاق را نه!آمار مبتلایان به کرونا در استان رو به کاهش است/احتمال عبور خوزستان از پیک کروناممانعت از ورود مسافران بدون ماسک به مترو مشهد/ یک مسافر کرونایی صدها نفر را مبتلا می‌کندخوراندن تریاک به مرغ‌ها شایعه است/ عده‌ای دنبال تشویش اذهان عمومی هستنداعلام وضعیت قرمز در ۱۲ شهرستان استان کرمانشاه۳۰ واحد راکد قم به چرخه تولید بازمی‌گرددیک ایستگاه سنجش آلودگی هوا در شهر قم مجددا راه اندازی شدحق انشعاب فاضلاب قسطی دریافت می‌شود