تبلیغات
  • زمان انتشار: 5 تیر 1399, 09:57
  • / کد خبر: 36696

بستری ۷۸ مبتلا در استان البرز/ مردم کرونا را جدی بگیرند

بستری ۷۸ مبتلا در استان البرز/ مردم کرونا را جدی بگیرند رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۷۸ مورد مثبت مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان البرز بستری شده اند.

دکتر حسین کریم آخرین وضعیت کرونا در استان را تشریح کرد و تعداد موارد مثبت و مشکوک در استان از ابتدای شیوع ویروس کرونا را هشت هزار و ۵۷۳ نفر اعلام کرد.

وی تعداد کل موارد مثبت ابتلاء به کرونا در استان را از ابتدا تاکنون چهار هزار و ۹۶۲ نفر اعلام کرد و گفت: در حال حاضر ۳۵۸ بیمار مثبت و مشکوک به کرونا در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی استان بستری هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز افزود: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون تعداد کل ترخیص شدگان از مراکز درمانی استان هفت هزار و ۸۱۵ نفر بوده است.

دکتر کریم با اشاره به اینکه تعداد کل موارد فوتی مثبت ناشی از ابتلاء به کرونا در استان ۳۹۴ نفر بوده است، گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۷۸ مورد بستری مثبت و مشکوک به کرونا در استان گزارش شده است.

وی تعداد موارد ترخیصی ۲۴ ساعت گذشته از مراکز درمانی استان را ۵۵ نفر اعلام کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز با اشاره به اینکه در حال حاضر وضعیت استان در بحث بیماری کرونا زرد است، تاکید کرد: اما در صورت عدم رعایت مردم به سمت قرمز شدن پیش می‌رویم.

دکتر کریم گفت: با افزایش بیماری کرونا در استان البرز مواجه هستیم و از مردم می‌خواهیم با اجرای فاصله گذاری اجتماعی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی از شیوع این ویروس جلوگیری کنند.


منبع: مهر
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
ویژه استان ها
افزایش مرگ و میر جوانان مبتلا به کرونا نگران‌کننده استکاهش ۶ درصدی تعداد جانباختگان تصادفات درون شهری اصفهاناحتمال قرنطینه اصفهان در صورت تداوم شیوع ویروس کروناافزایش نرخ کرایه های تاکسی در شیراز تخلف استافزایش شمار مبتلایان به کرونا در ایلام به ۳۸۲۸ نفر احتمال بازگشت بخشی از محدودیت‌های کرونایی به تهران از شنبهتهران اگر به حد قرمز برسد کنترلش خیلی سخت می‌شودابتلای ۴۰ تا ۵۰ نفر در هر مراسم عزا و عروسیقصرشیرین دوباره لرزید80درصد ادارات، اقدامات مراقبتی، بهداشتی و طرح فاصله گذاری را رعایت می کنندمشهد به عنوان پایلوت شهر دوستدار کودک انتخاب شدضدعفونی روزانه آرامستان‌های شهرکرد / دفن متوفیان کرونایی با رعایت پروتکل‌های بهداشتیهماهنگی خوبی بین رسانه ها و مسوولین در استان وجود داردآغاز مرحله شهرستانی چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریمورودی‌های باغ رضوان ارومیه مسدود شدوضعیت قرمز شیوع ویروس کرونا در رفسنجان؛ افزایش تعداد موارد بستری و فوتی‌هاسیر صعودی کرونا در سیستان و بلوچستان / مجموع شمار مبتلایان به بیش از ۸۰۰۰ نفر رسیدسایه سنگین مالیات بر خانه‌های خالی/ مهار افزایش قیمت مسکن چگونه محقق می‌شود؟ورود موتورسیکلت‌ها به جاده سلامت ممنوع استافزایش ۳۰ درصدی قیمت موبایل بعد از اعلام خبر ممنوعیت وارداتحال و روز ارگ بم، ۲۵ سال پس از ثبت جهانیتوزیع ۶۰ بسته معیشتی بین افراد آسیب دیده از کرونا توسط «کانون مومنان»هوای اصفهان در وضعیت نارنجیکاشان در وضعیت قرمز/ ۴ شهر اصفهان نارنجی شدرکوردشکنی بی سابقه مبتلایان کرونا در کرمان/۳۱۴ موارد قطعی بستری