تبلیغات
  • زمان انتشار: 4 تیر 1399, 14:11
  • / کد خبر: 36634

نحوه ارسال پیام‌های صوتی در توییتر

نحوه ارسال پیام‌های صوتی در توییتر در هنگام ایجاد توییت جدید، صاحبان گوشی‌های آیفون دکمه‌ای را برای اضافه کردن صدا درست در کنار توییت‌ها در اختیار دارند.
توییتر پیشرفت جدیدی به شبکه اجتماعی خود اضافه کرده است. کاربران در iOS اکنون می‌توانند پیام‌های صوتی را به توییت‌های خود اضافه کنند که پیام کوتاه مبتنی بر متن را تکمیل می‌کند.
شما هم اکنون می‌توانید در کنار توییت‌های عادی، توییت‌های مبتنی بر پیام صوتی ارسال کنید. در هنگام ایجاد توییت جدید، صاحبان گوشی‌های آیفون دکمه‌ای را برای اضافه کردن صدا درست در کنار توییت‌ها در اختیار دارند.
افزون بر این ها، امکان افزودن عکس از برنامه دوربین یا گالری نیز در اختیار کاربران است. پیام صوتی می‌تواند ۱۴۰ ثانیه مدت زمان داشته باشد (۲ دقیقه و ۲۰ ثانیه)، و سپس می‌توان آن را در یک پخش کننده صوتی اختصاصی دوباره پخش کرد.
در کنار امکان ارسال فیلم‌ها و GIF، اضافه کردن صدا یک گام منطقی رو به جلو برای توییتر بود. هنوز مشخص نیست که این امکان چه زمانی برای کاربران اندرویدی در دسترس خواهد بود، اما پیشبینی می‌شود این گزینه جدید به زودی برای کاربران اندرویدی نیز فعال شود.

منبع: انتخاب
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز  یکشنبه ۲۲تیر ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
ویژه استان ها
۸۰ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کرمان بستری شدند۶۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کردستان شناسایی شدندکودک ۸ ساله به خاطر موبایل برادرش را کشتجوادی : ۸۵ درصد از مبتلایان کرونا دارای هیچ علامتی نیستند۷۰ نفر از کادر اورژانس اصفهان به کرونا مبتلا شده‌اندمدیریت کارخانه پلی‌اکریل یکپارچه می‌شودوقتی "عزا و عروسی" ‌‌ابتلا‌ به کرونا را در قزوین به یکباره صعودی کردافزایش ۷۰ درصدی اجاره‌بهای مسکن در شهر اهوازنخستین پروژه تاسیسات فاضلاب روستایی استان اصفهان در خمینی شهروقوع زلزله ۴ ریشتری در فیروزکوهآموزش های آبفا به سمت آموزش های مجازی سوق پیدا می کندمرغداران معتقدند قیمت مصوب مرغ ۲۰ هزار تومان استخلاقیت و طرحی نو برای اندازه گیری در نفت و گاز گچسارانترکیدگی لوله آب چهارراه حکیم نظامی ربطی به شبکه توزیع آب شهر ندارد قتل دندانپزشک خرم‌آبادی با ضربات چاقولغو طرح ترافیک از سوی شهرداری انداختن توپ در زمین ماستیک قلاده خرس قهوه‌ای در روستای هفت چشمه مشگین‌شهر تلف شداوج گرفتن مجدد ‌کرونا در استان فارس / ۳۱ نفر از پرسنل اورژانس ‌به کووید ۱۹ ‌مبتلا شدنداهدای 6هزارجلد کتاب توسط آستان قدس به کتابخانه‌ها و مراکز فرهنگی مشهداستمرار فعالیت های اقتصادی، ملزم به رعایت پروتکل های بهداشتی می باشدافزایش ۲ برابری مبتلایان به کرونا در گیلان/ ۷ شهرستان در وضعیت قرمزقیام خونین مسجد گوهرشاد یادآور صیانت از تاریخ و هویت ملی استهیچ موردی از کرونا در خانه سالمندان استان ایلام گزارش نشده استباید بیش از گذشته در جهت تبلیغ، ترویج و حفظ هنر خوشنویسی گام برداریمشاهد ابتلا و مرگ و میر کودکان بر اثر کرونا هستیم