تبلیغات
  • زمان انتشار: 25 خرداد 1399, 11:39
  • / کد خبر: 35510

سخنگوی شورای شهر تهران:

علت ممانعت از حضور بنده در برنامه شهرداری چه بود؟!

علت ممانعت از حضور بنده در برنامه شهرداری چه بود؟! سخنگوی شورای شهر تهران در تذکری به شهردار تهران خواستار روشن شدن علت ممانت از حضورش در یک برنامه شهرداری شد.
علی اعطا امروز در جریان دویست و بیستمین جلسه علنی شورای شهر تهران در تذکری به شهردار تهران با بیان اینکه روز گذشته مرکز ارتباطات شهرداری تهران همایشی تحت عنوان مدیران برتر ارتباطی برگزار کرد، گفت: من نیز از حدود دو هفته قبل به دعوت رئیس مرکز ارتباطات شهرداری جهت ایراد سخنرانی به این همایش دعوت شده بودم.
وی ادامه داد: اما متاسفانه روز گذشته که بنده با همراهی آقای امینی به محل برگزاری برنامه رسیدیم، دژبانی باغ موزه دفاع مقدس از ورود ما ممانعت به عمل آورد و اعلام کردند که هماهنگی‌های لازم انجام نشده است، متاسفانه پس از مدتی معطلی و تماس‌های مکرری که انجام شد خوشبختانه به امینی اجازه ورود داده شد اما از ورود من با این عبارت که «شما مجوز ورود ندارید و هماهنگی نشده است» ممانعت کردند.
عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران تاکید کرد: قصد نداشتم این موضوع را در صحن علنی عنوان کنم اما با مطرح شدن برخی از شبهات و صحبت‌های مطرح شده پیرامون این موضوع در شب گذشته، با توجه به وظیفه نمایندگی مردم شهر تهران و حفظ شأن نمایندگی آنها ضمن تذکر به شهردار تهران، 3 سؤال مشخص را مطرح می‌کنم و درخواست پاسخ فوری دارم.
اعطا با طرح این سؤالات گفت: اول اینکه دلیل این ممانعت چه بوده است؟ آیا علیرغم دعوت صورت گرفته از اینجانب این موضوع ناشی از یک ناهماهنگی ساده بوده است؟ دوم اینکه اگر شهرداری اختیار ورود و خروج مهمانان به باغ موزه را ندارد چه اصراری بود که این برنامه در باغ موزه برگزار شود؛ فضاهای زیادی در اختیار شهرداری است که می‌شود هر همایش و مراسمی را برگزار کرد بدون اینکه چنین مسائلی ایجاد شود؛ سوم اینکه برخی از همکاران در مرکز ارتباطات این موضوع را به عملکرد باغ موزه نسبت می‌دهند، این موضوع باید روشن شود که نسبت باغ موزه با شهرداری چیست؟ آیا در فصل بودجه موضوع به شکل دیگری است اما در دیگر ایام ظاهراً موضوع شکل دیگری پیدا می‌کند.
وی از رئیس شورای شهر تهران و رئیس جلسه امروز (ابراهیم امینی) درخواست کرد با توجه به تکرار مواردی از این دست و عدم حفظ شئونات نمایندگی مردم ضمن تذکر به شهردار محترم تهران موضوع را تا حصول اطمینان نسبت به عدم تکرار مواردی از این دست پیگیری کنند.
اعطا تصریح کرد: از محمدی، رئیس مرکز ارتباطات شهرداری تهران که روز گذشته با دغدغه جدی پیگیر این موضوع بودند که این مشکل به چه علت ایجاد شده درخواست می‌کنم با عوامل بروز این سوءتدبیر که نتوانستند حداقل‌ پروتکل‌های برگزاری یک مراسم را رعایت کنند، برخورد مناسب انجام شود.

منبع: تسنیم
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز  شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
ویژه استان ها
تحقق جهش تولید در ذوب‌آهن اصفهان با راه‌اندازی کوره بلند شماره یکآخرین آمار ابتلاء به کرونا در اصفهان در ۲۱ تیرماهخراسان جنوبی در وضعیت هشدار شیوع کرونا قرار گرفت؛ هیچ شهری کم‌خطر نیستبارش‌های پاییزی اصفهان دیرتر و کمتر خواهد بوداستاندار اصفهان: فرمانداران با اجتماعات عامل انتقال کرونا برخورد کنندشیوع کرونا در استان کرمان ‌"قرمز" شد / هر روز بر تعداد مبتلایان ‌و بستری بیماران ‌افزوده می‌شودبرگزاري دوازدهمين دوره مسابقات قرآني بهار در بهارسال جاریکسب و کارهای فرهنگی هنری آسیب دیده در بحران کرونا تسهیلات دریافت می کنندتعطیلی تالارهای پذیرایی از امروز/ مجبور شویم پاساژها را تعطیل می‌کنیمبستری شدن ۸۶۴ مبتلا به کرونا در مازندران/ ماسک بزنیدوضعیت البرز قرمز است/بیمارستان صحرایی دایر می‌شودیوزپلنگ آسیایی بعد 40 سال به صیدوا برمی‌گردد؟کرونا را جدی بگیرید/ احتمال بازگشت محدودیت‌ها در اصفهانقیمت مسکن ایلام به تهران رسید؛ نرخ هر متر واحد مسکونی از ۱۰ میلیون تومان فراتر رفتروزانه ۸۰۰ تن زباله در شهر رشت تولید می‌شودتعیین تکلیف آرامستان جدید تهران تا خرداد سال آیندهتشدید محدودیت‌های کرونا در ایلام/ هر گونه تجمع ممنوع استاستاندار گلستان: پروتکل‌های بهداشتی رعایت نشود تا اسفند ماه درگیر خواهیم بودثبات قیمت مرغ مشروط به تأمین نهاده با نرخ مصوب استافزایش ۷۰ درصدی دفن اموات در اهواز، پس از شیوع کرونادرگیری مسلحانه بین مردم و نیروهای نظامی در گچساران شایعه یا واقعیت؟مرثیه «فدک» داغ مردم قم را تازه کرد/ آیا هزاران درخت قربانی می‌شوند؟تغییر و تحول در خانه مطبوعات و رسانه های خراسان رضویقدیمی‌ترین خادم حضرت رضا(ع) دعوت حق را لبیک گفتابتلای ۲۰ هزار نفر به کرونا از ابتدای شیوع این بیماری در اصفهان