تبلیغات
  • زمان انتشار: 22 خرداد 1399, 11:38
  • / کد خبر: 35205

توضیحات شهرداری درباره وام ٦ میلیونی تاکسیرانان

توضیحات شهرداری درباره وام ٦ میلیونی تاکسیرانان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران با انتشار مطلبی توضیحات مبسوطی را در ٩ بند درباره تسهیلات ٦ میلیونی به تاکسیرانان منتشر کرد.
در این مطلب آمده است: "پس از انتشار اخبار مربوط به آغاز ثبت نام از تاکسیرانان جهت پرداخت تسهیلات ۶ میلیون تومانی و تماس‌های مکرر تاکسیرانان و اهالی رسانه در خصوص جزییات این امر، به جهت پیگیری مسایل و ابهامات بوجود آمده در این زمینه، جلساتی در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مجریان طرح برگزار شد که نکات زیر از نتایج این جلسات است:
۱- پیش از هر چیز بر خود لازم میدانم از دکتر منصوری معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال و همچنین دکتر میدری معاون رفاه اجتماعی وزارت رفاه تشکر کنم که به فوریت پذیرای ما بودند و با سعه صدر در خصوص رفع مسایل پیش آمده در اجرای این طرح همکاری کامل نمودند.
۲- با توجه به ابهامات پیش آمده برای تاکسیرانان عزیز در زمینه ثبت نام در سامانه کارآ، مقرر شد روز شنبه با همکاری عزیزان وزارت رفاه یک فایل راهنمای کامل و گام به گام در مورد نحوه ثبت نام تاکسیرانان در سامانه کارا تهیه شود که این راهنما از طرف همکاران بنده در سازمان بلافاصله در اختیار همه تاکسیرانان عزیز قرار خواهد گرفت.
۳- یکی از نگرانی‌های اصلی تعداد زیادی از تاکسیرانان عدم دریافت پیامک ثبت نام از سامانه وزارت رفاه بود که این موضوع به دلیل اولویت‌بندی گروه‌های مختلف مشمولین، اتفاق افتاده است. در این زمینه مقرر شد ان‌شاء الله ظرف روزهای آتی با بروزرسانی مجدد بانک‌های اطلاعاتی، پیامک برای کلیه عزیزان تاکسیران ارسال گردد. لذا همه تاکسیرانان (اعم از دارای بیمه و یا بدون بیمه) در گامهای بعدی مشمول خواهند بود.
۴- برخی مسایل فنی مربوط به سامانه کارآ به همکاران متولی در وزارت رفاه منعکس شد تا ان‌شاءالله توسط تیم‌های فنی مرتفع گردد.
۵- با توجه حجم زیاد فعالیت همکاران در وزارت رفاه در این روزها و همچنین با عنایت به تاکید کلیه دست اندرکاران بر فراهم نمودن زمینه دریافت این تسهیلات برای کلیه رانندگان ذینفع، مقرر شد تا همکاران بنده در سازمان تاکسیرانی تهران و همچنین عزیزان اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور نیز در روزهای آتی بطور مستقیم و تنگاتنگ به همکاری با تیم وزارت رفاه در رفع مسایل تاکسیرانان مشمول تسهیلات بپردازند.
۶- پس از جلسه، در خصوص بهره‌مندی رانندگان شاغل در شرکت خودروی سرویس شهر با مدیرعامل محترم این شرکت تماسی داشتم تا ان‌شاء الله در این زمینه نیز اقدام شود.
۷- لازم به توجه است که بر اساس اعلام وزارت رفاه در حال حاضر سقف زمانی برای ثبت نام متقاضیان وجود نداشته و ثبت نام و معرفی به بانک‌های عامل به انتخاب خود متقاضیان، به صورت گام به گام و ماهانه ادامه خواهد یافت لذا نیازی به نگرانی یا تعجیل وجود نخواهد داشت. همچنین ظرف روزهای آتی راه‌هایی جهت تماس و رفع مشکل تاکسیرانان از سوی سازمان تاکسیرانی نیز راه‌اندازی و اطلاع‌رسانی خواهد شد.
۸- مجددا تاکید می‌شود که مطابق ضوابط و آیین‌نامه‌های مصوب دولت، تنها تاکسیرانان فعال که دارای پروانه معتبر تاکسیرانی باشند مشمول دریافت این تسهیلات و هرگونه حمایت‌های آتی خواهند بود، لذا توجه به تمدید به موقع اعتبار پروانه‌های تاکسیرانی ضروری است.
۹- امیدوارم افزایش سقف تسهیلات از ۲ میلیون تومان به ۶ میلیون تومان که با مساعدت و همکاری دولت محترم اتفاق افتاده، مرتفع کننده بخشی از مشکلات معیشتی تاکسیرانان خدوم در این روزهای سخت باشد و اطمینان می‌دهم که همچنان پیگیر مسایل این عزیزان خواهیم بود. اطلاعات تکمیلی در این زمینه از طریق روابط عمومی سازمان منتشر خواهد شد."

منبع: ایسنا
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز  یکشنبه ۲۲تیر ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
ویژه استان ها
۸۰ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کرمان بستری شدند۶۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کردستان شناسایی شدندکودک ۸ ساله به خاطر موبایل برادرش را کشتجوادی : ۸۵ درصد از مبتلایان کرونا دارای هیچ علامتی نیستند۷۰ نفر از کادر اورژانس اصفهان به کرونا مبتلا شده‌اندمدیریت کارخانه پلی‌اکریل یکپارچه می‌شودوقتی "عزا و عروسی" ‌‌ابتلا‌ به کرونا را در قزوین به یکباره صعودی کردافزایش ۷۰ درصدی اجاره‌بهای مسکن در شهر اهوازنخستین پروژه تاسیسات فاضلاب روستایی استان اصفهان در خمینی شهروقوع زلزله ۴ ریشتری در فیروزکوهآموزش های آبفا به سمت آموزش های مجازی سوق پیدا می کندمرغداران معتقدند قیمت مصوب مرغ ۲۰ هزار تومان استخلاقیت و طرحی نو برای اندازه گیری در نفت و گاز گچسارانترکیدگی لوله آب چهارراه حکیم نظامی ربطی به شبکه توزیع آب شهر ندارد قتل دندانپزشک خرم‌آبادی با ضربات چاقولغو طرح ترافیک از سوی شهرداری انداختن توپ در زمین ماستیک قلاده خرس قهوه‌ای در روستای هفت چشمه مشگین‌شهر تلف شداوج گرفتن مجدد ‌کرونا در استان فارس / ۳۱ نفر از پرسنل اورژانس ‌به کووید ۱۹ ‌مبتلا شدنداهدای 6هزارجلد کتاب توسط آستان قدس به کتابخانه‌ها و مراکز فرهنگی مشهداستمرار فعالیت های اقتصادی، ملزم به رعایت پروتکل های بهداشتی می باشدافزایش ۲ برابری مبتلایان به کرونا در گیلان/ ۷ شهرستان در وضعیت قرمزقیام خونین مسجد گوهرشاد یادآور صیانت از تاریخ و هویت ملی استهیچ موردی از کرونا در خانه سالمندان استان ایلام گزارش نشده استباید بیش از گذشته در جهت تبلیغ، ترویج و حفظ هنر خوشنویسی گام برداریمشاهد ابتلا و مرگ و میر کودکان بر اثر کرونا هستیم