تبلیغات
  • زمان انتشار: 13 خرداد 1399, 11:34
  • / کد خبر: 34332

درخواست کرایه نقدی از مسافران، تخلف است

درخواست کرایه نقدی از مسافران، تخلف است رئیس سازمان مدیریت حمل ونقل شهرداری شیراز تاکید کرد که در خواست کرایه نقدی از سوی رانندگان اتوبوس شهری تخلف محسوب می‌شود.
حسن شاهی صبح امروز در جمع خبرنگاران، با اشاره به شیوع بیماری کرونا و ضمن حفظ رعایت سلامت شهروندان و رانندگان، گفت: با توجه به مصوبه شورای شهر پرداخت کرایه نقدی در سیستم حمل و نقل عمومی حذف شد و بنا بر این شد که شهروندان از کارت شهروندی استفاده کنند.
او با اشاره به فعالیت ۱۰۰۰ دستگاه اتوبوس در سطح این کلانشهر، افزود: حدود ۵۰ دستگاه اتوبوس تاریخ انقضاء کارتخوان‌ها یشان تمام شده است که مسئولیت رفع این مشکل به عهده بانک شهر است.
حسن شاهی با شاره به اینکه شهرداری شیراز گام‌های مثبتی در جهت سلامتی و رفاه شهروندان برداشته است، تاکید کرد که هیچ راننده‌ای حق دریافت پول نقدی از شهروندان را ندارد و کرایه مسافر رایگان است.
رئیس سازمان مدیریت حمل ونقل شهرداری شیراز افزود: طبق قول بانک شهر مشکلی که در سیستم دستگاه کارت خوان پیش آمده است، بزودی و ظرف دو تا ۳ روز آینده برطرف خواهد شد.
او با شاره به وجود ۲ هزار ایستگاه بین راهی، مجددا تاکید کرد که همشهریان در صورت مشاهده هرگونه تخلف و درخواست و اصرار کرایه نقدی از سوی راننده، می‌توانند هرگونه تخلف رانندگان اتوبوس‌های شهری را به سامانه ۱۳۷ گزارش کنند و مطمئن باشند این گزارش تا حصول نتیجه و اطلاع آن به گزارش دهنده پیگیری خواهد شد.
حسن شاهی با بیان اینکه ۲ هزار راننده در ۲ شیفت کاری فعالیت میکند و عملی نیست که در هر اتوبوس بخواهیم یک نفر به عنوان ناظر گذاشته شود، از رانندگان خواست این مهم را رعایت کنند و تخلفی در این حوزه نداشته باشند.
او در پایان، گفت: همانطور که سازمان مدیریت حمل ونقل شهرداری شیراز در ایام تعطیلات کرونایی حقوق تمامی رانندگان را پرداخت کرد قطعا بر اساس تراکنش حقوق این چند روز نیز توسط بهره بردار پرداخت می‌شود و هیچ حقی از رانندگان تضییع نخواهد شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
ویژه استان ها
فعالیت های دفتر تبلیغات اسلامی متناسب با نیازهای نظام است17 روستای قم از آب سالم و بهداشتی بهره‌مند شدندبا حضور وزیر نیرو طرح تامین آب پایدار ۳۲ روستا در اصفهان به بهره برداری رسیدذخیره سد زاینده‌رود به خط قرمز رسیدبستری ۵۶ بیمار جدید کرونایی در اردبیل/ ۴ بیمار کرونایی جان باخته استبرگزیدگان چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم خراسان رضوی معرفی شدنددرخشش ۵ اصفهانی در کنکور سراسری ۹۹هفته دفاع مقدس، یادآور یکی از برجسته ‌ترین افتخارات ملتی مجاهد و مظلوم استآینده اقتصاد مدیریت شهری؛ به فناوری اطلاعات وابسته استمردم نارنگی و پرتقال‌های زرد بازار را نخرندشهردار تهران تذکر گرفت/ نژادبهرام: روند بازسازی میدان حسن آباد کند استدو کودک ۶ و ۹ ساله در میان بستری های حاد تنفسی در کاشانهیات‌های مذهبی در توسعه عشق و محبت مردم به امام حسین(ع) نقش‌آفرینی داشتندکشته شدن یک پزشک عمومی در شهر ایلخچیفوت ۱۱ نفر در قزوین بر اثر کروناتعویض پلاک ۹۹۵ وسیله نقلیه با نوبت دهی اینترنتی در اصفهاناصفهان با مازاد تولید مرغ، تخم‌مرغ و شیر مواجه استقربانیان کرونا در هرمزگان به ۷۵۲ نفر رسید/وضعیت ۱۳ نفر وخیم استآخرین وضعیت کرونا در کهگیلویه و بویراحمدآذربایجان غربی درشرایط اضطرار قرارگرفت/ظرفیت بیمارستانها تکمیل شدحضور دانش آموزان در مدارس ایلام اجباری نیسترشد ۱۰ درصدی بستری‌های کرونا در تهران / ضرورت جذب نیروی جدید در بیمارستان‌هاقیمت «پیش‌خرید قبور» در آرامستان‌های مشهدمقدس چقدر است؟رژه نیروهای مسلح برگزار نمی شودقم| حماسه سازان دفاع مقدس معرفی شوند