تبلیغات
  • زمان انتشار: 12 خرداد 1399, 11:29
  • / کد خبر: 34181

بسیاری از پوشاک نامتعارف تولید داخل است/ عرضه در شوهای لباس

بسیاری از پوشاک نامتعارف تولید داخل است/ عرضه در شوهای لباس رئیس اتحادیه صنف پوشاک فروشان کرج با اشاره به بازار داغ فروش پوشاک نامتعارف در فضای مجازی، گفت: بسیاری از پوشاک نامتعارف تولید داخل است.

میراسماعیل صدیق با اشاره به شیوع ویروس کرونا که منجر به تعطیلی بازار شد، گفت: در ایام تعطیلی بسیاری از واحدهای صنفی فروش مناسبی نداشتند و همین موضوع باعث مشکلاتی در پرداخت اجاره بها سد.

وی با اشاره به اینکه برخی از مالکان اجاره بهای چند ماه اخیر را با تأخیر دریافت کردند یا بخشی از آن را بخشیدند، گفت: از مسئولان استانی تقاضا می‌کنیم با اعمال معافیت مالیاتی یا معافیت پرداخت عوارض صنفی از فروشندگان حمایت کنند.

رئیس اتحادیه صنف پوشاک فروشان کرج گفت: اگر تسهیلات با بهره کم برای فروشندگان در نظر گرفته شود، تأثیر زیادی در جبران کسری فروش آنها دارد.

صدیق در بخش دیگری با اشاره به اهمیت ورود تولیدکنندگان ایرانی به حوزه برند سازی، گفت: در این خصوص برای فروشندگان صنف پوشاک کلاس‌های آموزشی برگزار می‌کنیم.

لزوم برندسازی برای پوشاک ایرانی

وی با تاکید بر تأثیر توسعه سطح تولید پوشاک ایرانی بر افزایش سطح اشتغال، گفت: وقتی کالای ایرانی تولید شود، در قالب آن کارگران زیادی در کارگاه‌ها و کارخانه‌ها و یا در زمینه پخش و عرضه این محصولات مشغول به کار می‌شوند.

رئیس اتحادیه صنف پوشاک فروشان کرج در خصوص اهمیت برگزاری جشنواره مد و لباس بر مبنای حضور طراحان عفاف و حجاب نیز توضیح داد: در جریان برگزاری چنین رویدادهایی کارهایی که برای نخستین بار در این قالب طراحی و تولید شده در معرض نمایش عموم گذاشته می‌شود و فرصتی برای تولیدکنندگان است تا کارهای جدید خود را معرفی کرده و با خلاقیت در تنوع تولیدات در برندسازی خوش بدرخشند.

صدیق با اشاره به اینکه روزهای گرم سال از راه رسیده و مانند سال‌های قبل به یقین با عرضه پوشاک نامتعارف و مخالف با فرهنگ ایرانی - اسلامی روبرو خواهیم شد، افزود: در این میان بازار فروش این قبیل البسه از طریق شبکه‌های مجازی داغ است و هر پوششی که از نظر اتحادیه‌های پوشاک غیرمجاز است از این طریق برای فروش عرضه می‌شود.

بسیاری از پوشاک نامتعارف تولید داخل است

وی با اشاره به اینکه در راستای جلوگیری از فروش پوشاک متعارف از طریق شبکه‌های مجازی نیاز به همکاری هرچه بیشتر پلیس فتا است، گفت: در این میان اقداماتی نیز برای جلوگیری از عرضه و فروش این نوع پوشاک در بساط دستفروشان داشته ایم اما متأسفانه برخی از دستفروشان از سمت افرادی حمایت می‌شوند و این دست ما را در برخورد با دستفروشان کوتاه می‌کند.

رئیس اتحادیه صنف پوشاک فروشان کرج با اشاره به اینکه علاوه بر شبکه‌های فروش مجازی، شوهای لباس خانگی و زیرزمینی نیز روش‌های دیگر برای عرضه پوشاک غیرمتعارف است، افزود: بسیاری از این البسه‌ها تولید داخل است به عبارتی تولیدکنندگانی هستند که در قالب فعالیت‌های زیرزمینی این سفارشات را تولید می‌کنند.

صدیق در پایان با بیان اینکه بالا بردن کیفیت کار و برندسازی در صنف پوشاک نقش مهمی در مقابله با عرضه پوشاک غیرمتعارف و خلاف فرهنگ ایرانی - اسلامی دارد، گفت: طراحی خوب و با رنگ بندی متنوع باید در تولیدات ایرانی به کار برده شود.


منبع: مهر
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
ویژه استان ها
۳۰۰ روستای استان اصفهان با تانکر آب‌رسانی می‌شودمیرزایی: اولویت اول نمایندگان اصفهان آب استآمادگی ذوب‌آهن برای تأمین ریل قطار اصفهان - تهرانهوای اصفهان در وضعیت نارنجیآخرین وضعیت کرونا در استان از زبان سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهاناستاندار: استفاده از ماسک،خودکار واستامپ شخصی دربانکها ضروری استبیش از 11 هزار تن گوشت قرمز بهداشتی تحت نظارت اداره کل دامپزشکی استان در خراسان رضوی تولید شدآغاز طرح مطالعاتی احیای حمام حاج رئیس تربت‌حیدریهزيرزميني كردن تاسيسات، راهكار صنعت برق براي احداث تاسيسات جديد در كلانشهرهاکیفیت آب شرب اصفهان کاملا مورد تایید استتولید برق نیروگاه‌های اصفهان ۱۵ درصد افزایش یافتاستاندار اصفهان: برخی محدودیتهای کرونایی با رعایت نکردن مردم بر می‌گرددنظارت بر لزوم استفاده از ماسک توسط مسافرین در پایانه های اتوبوسرانیروایتی از کرامات سفره پربرکت حضرت رضا(ع)تصویر فرهنگ یک کشور توسط شهرداری‌ها ساخته می‌شودمدیر خانه مطبوعات و رسانه‌های خراسان رضوی انتخاب شد عامل قتل و عام خانواده کشاورز اصفهانی دستگیر شدپیام تبریك مدیرعامل شركت بهره برداری نفت و گاز گچساران به مناسبت میلاد با سعادت امام رضا (ع)بیشترین آمار مبتلایان به کرونا در اصفهان به‌دلیل حضور در مراسم‌های شادی و عزا بوده استکمالوندی: یکی از سوله‌های در دست احداث سایت نطنز دچار آسیب شدبه نمایش گذاشتن قدیمی‌ترین درهای نصب ‌شده بارگاه رضوی در موزۀ آستان قدستهیه و توزیع 5 هزار بسته مواد غذایی از محل موقوفات و کمک خیرین خراسان رضوینمایش قدیمی‌ترین تصاویر حرم رضوی در نمایشگاه مجازیصادرات 14 هزارتن کالای مرتبط با دام و طیور به 11کشور دنیاتمام پروتکل‌ها در حرم رضوی رعایت می‌شود