تبلیغات
  • زمان انتشار: 14 اردیبهشت 1399, 18:50
  • / کد خبر: 31204

ماجرای اخراج برخی از کادر درمانی بیمارستان بوعلی سینای شیراز چه بود؟

ماجرای اخراج برخی از کادر درمانی بیمارستان بوعلی سینای شیراز چه بود؟ مسئول روابط عمومی مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی بوعلی سینای شیراز، درباره اخراج برخی از کادر درمانی این بیمارستان توضیح داد.
با انتشار مطالبی مبنی بر اخراج نیروهای درمانی بیمارستان پیوند اعضای بیمارستان بوعلی سینا شیراز، خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان موضوع را پیگیری کرد.
حیدری مسئول روابط عمومی مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی بوعلی سینا شیراز ، در این باره اظهار کرد: عده‌ای از کادر درمانی بیمارستان بوعلی سینا نسبت به کاهش حقوق خود معترض بودند و موجب لغو عمل جراحی بیمارانی شدند که ۲ ماه بخاطر بیماری کرونا عمل‌های آن ها به تاخیر افتاده بود.
او ادامه داد: این اقدام برخی کادر درمانی که قبل از انجام عمل جراحی با ترک محل کار خود، جان بیماران را به خطر می اندازند، پذیرفته نیست.

مسئول روابط عمومی مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی بوعلی سینا شیراز تصریح کرد: هرگونه کم کاری، ترک کار، سوء استفاده و ایجاد اختلال در سیستم درمان از سوی افراد فرصت طلب به هر بهانه‌ای که باعث به خطر انداختن جان بیماران می شود قابل قبول نیست و مجموعه حق برخورد مقتضی با این افراد را برای خود محفوظ می دارد. 
همچنین با وجود  تلاش خبرنگار برای تماس با رئیس بیمارستان بوعلی سینا شیراز اما قادر به برقراری ارتباط نشده و پاسخگو نبود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
ویژه استان ها
اعطای بورسیه تحصیلی رایگان به دانشجویان محروم در دانشگاه امام رضا(ع)کار کردن در منطقه یک بسیار سخت استکرایه دادن پیاده‌روها در تهران شروع شدمبتلا شدن 165 بیمار جدید به ویروس کرونا در اصفهانافزایش 2 درجه ای دمای هوا در اصفهانهیچ ونتیلاتوری در بیمارستان الزهرا(س) دپو نشده استبستری شدن ۵۱۹ نفر در بیمارستان‌های البرز/ ابتلای ۲۰۶ نفر به کروناتولید میلگرد آجدار N40 ،سبد محصولات فولادی ذوب آهن را تکمیل تر کردروابط عمومی آبفا استان اصفهان به عنوان روابط عمومی خلاق شناخته شدمعمای مرگ پرهام در سی‌وسه پل؛ خفگی یا برق گرفتگی؟محسن هاشمی: تامین هزینه ۵ هزار میلیاردی مترو نیازمند پیگیری استقیمت گوشت قرمز در بازار امروز ۲۰ مردادماه+ جدولشناسایی ۵۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اردبیلبستری شدن ۹۶ بیمار با علائم کووید ۱۹ در البرز/ فوت۶ البرزی بر اثر کروناحمله وحشیانه اراذل و اوباش با قمه به صاحب مغازه در کرمانشاه + فیلم۴۷۰ تخت به ظرفیت بیمارستان‌های استان افزوده شدقیمت رهن و اجاره آپارتمان در تهرانبیمه‌ کارگران و فرش‌بافان زنجانی گرفتار بی‌تدبیری مسئولان؛ چرا ‌تامین اجتماعی چتر حمایتی‌اش را حذف کرد؟دلایل افزایش قیمت‌ لبنیات چیست؟/ وقتی شیر در ظرف گرانی می‌جوشداجرای تونل بولوار نماز پس از آماده شدن پیوست زیست محیطیجدیدترین آمار ابتلاء به کرونا در اصفهان در ۱۹ مردادماهسرنوشت نامعلوم حیوانات باغ وحش صفه اصفهانذخیره پلاسما در اصفهان به صفر رسید۴۵۰ نفر کادر درمانی و بهداشتی استان اصفهان به کرونا مبتلا شدندابتلای بیش از ۳۶ هزار نفر به کرونا در فارس/ ۶۱۴ نفر جان باختند