تبلیغات
  • زمان انتشار: 19 اسفند 1398, 09:10
  • / کد خبر: 27005

تأیید مرگ ۵۰ گلستانی در اثر بیماری کرونا / تعداد مبتلایان رو به افزایش است

تأیید مرگ ۵۰ گلستانی در اثر بیماری کرونا / تعداد مبتلایان رو به افزایش است سخنگوی ستاد پیشگیری از کرونا در گلستان گفت: تعداد مبتلایان به این بیماری در روزهای اخیر افزایش یافته و تعداد جان‌باختگان نیز به ۵۰ نفر رسیده است.

محمدجواد کبیر اظهارداشت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا در استان گلستان تا کنون دو هزار و 300 بیمار با علایم حادتنفسی و مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری شدند.

وی افزود: از این تعداد یکهزار و 400 نفر بهبود یافته و 290 نفر نیز با رضایت شخصی از بیمارستان‌های استان مرخص شده‌اند.

قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی استان با اشاره به گسترش این بیماری در استان اعلام کرد: در 24 ساعت گذشته 193 نفر در بیمارستان‌های استان بستری شده‌اند.

به گفته وی در حال حاضر 774 بیمار در بیمارستان‌های استان بستری هستند و مردم برای اینکه بار مراجعات به مراکز درمانی کمتر شود باید قرنطینه‌های خانگی را جدی بگیرند.

کبیر همچنین گفت: تعداد جان‌باختگان استان در اثر بیماری کرونا تا کنون به 50 نفر رسیده است. هرچند در این مدت تعداد زیادی از بیماران نیز بهبود یافته و از مراکز درمانی ترخیص شده‌اند.


منبع: تسنیم
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز  دوشنبه ۲۳تیر ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
ویژه استان ها
گروگان‌گیری و درگیری مسلحانه‌‌‌ قاچاقچیان‌ درختان بلوط‌ در چهارمحال و بختیاریعفاف و حجاب نماد بنیادین اسلامی است/نقش بی بدیل حوزه صنعت در ترویج فرهنگ عفاف و حجابآران و بیدگل در وضعیت هشدارِ کرونا قرار داردراه یافتن 56 اثر به مرحله بازبینی اولین جشنواره نمایش خیابانی (تئاتر کنار مردم)(تصاویر) مراسم عقد در حرم حضرت معصومه(س)مهار کرونا در پائیز سخت‌تر است/ مردم سفر نکنندوضعیت قرمز ابتلا به بیماری کرونا در خراسان شمالی تداوم نداردکاهش ابتلا به کرونا در استان بوشهر نیازمند استفاده از ماسک است"ثبت جهانی روستای تاریخی ابیانه" چشم‌انتظار نگاه مسئولانآخرین آمار ابتلا به کرونا در اصفهان ۲۲ تیرماهتداوم غبار محلی در مناطق شرقی و مرکزی اصفهاندو شهر اصفهان قرمز شد/۵ شهر در وضعیت پرخطرامکان خدمت خبرنگاران خراسان رضوی در حرم امام رضا (ع) مهیا شد روند صعودی کرونا در استان خوزستان شکست۸۰ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کرمان بستری شدند۶۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کردستان شناسایی شدندکودک ۸ ساله به خاطر موبایل برادرش را کشتجوادی : ۸۵ درصد از مبتلایان کرونا دارای هیچ علامتی نیستند۷۰ نفر از کادر اورژانس اصفهان به کرونا مبتلا شده‌اندمدیریت کارخانه پلی‌اکریل یکپارچه می‌شودوقتی "عزا و عروسی" ‌‌ابتلا‌ به کرونا را در قزوین به یکباره صعودی کردافزایش ۷۰ درصدی اجاره‌بهای مسکن در شهر اهوازنخستین پروژه تاسیسات فاضلاب روستایی استان اصفهان در خمینی شهروقوع زلزله ۴ ریشتری در فیروزکوهآموزش های آبفا به سمت آموزش های مجازی سوق پیدا می کند