• زمان انتشار: 30 بهمن 1398, 14:35
  • / کد خبر: 25449

طالع بینی اسفند ماه 98

طالع بینی اسفند ماه 98 آیا حاضرید طالع خود را برای این ماه بشناسید؟ بیشتر از این شک نکنید که در صفحه درستی قرار گرفتید. ما فال ماهانه را برای متولد هر ماه قرار داده ایم. در فال ماهانه ما ، تمام اطلاعات مربوط به پیش بینی کل ماه خود ، از جمله امور مالی ، شخصی ، شغلی و بسیاری موارد دیگر را دریافت خواهید کرد. 
 
فال ماهانه متولدین فروردین:
در این ماه ، ممکن است سفرهای داشته باشید. ممکن است سفر با یک دوست عزیز داشته باشد یا یک سفر تجاری در خارج از کشور . از سلامتی خود مراقبت خوبی داشته باشید و آنچه را که می خورید بررسی کنید. سعی کنید از انحرافات و استدلال ها خودداری کنید ، خصوصاً بعد از دو روز اول. ممکن است با فراز و نشیب روبرو شوید. در حالی که این موارد جزئی از زندگی است ، اطمینان حاصل کنید که از سلامتی و رفاه خود غافل نشوید.  در جبهه کار ممکن است خبرهای خوبی باشد. ممکن است مصاحبه های شما خوب پیش برود ، رئیس شما ممکن است خوشحال باشد و شما حتی می توانید آن سمت رویایی را بدست آورید. برای رسیدن به موفقیت در جبهه کار تلاش کنید ، اما از سلامتی و خانواده خود غافل نشوید. سیارات ممکن است به نفع شما تراز شوند و باعث خوشبختی در خانه و سلامتی عمومی در این ماه شوند.اجازه ندهید مسائل کوچک ، ذهن شما را خراب کند.
 
فال ماهانه متولدین اردیبهشت:
در این ماه ممکن است با چالش هایی روبرو شوید. رفتار ضعیف یک همکار ممکن است باعث استرس شود. از طرف دیگر ، رئیس شما ممکن است از کار و مشارکت شما راضی باشد. این ممکن است یک دوره عالی برای تحصیلات ، یادگیری بالاتر و آزمون های ورودی باشد ، زیرا ستارگان مطلوب هستند تنها کاری که باید انجام دهید ممکن است این باشد که بهترین تلاش خود را بکنید! نگاهی کلی به ستاره های ماه نشان می دهد که ممکن است در زندگی شما هیچ مشکلی رخ ندهد ، به شرط آنکه تعادل خود را حفظ کرده و بدون استرس بمانید. روابط و عشق در زندگی شما بسیار زیاد است و باعث شادی شما می شود و باعث می شود شما فریبنده و جذاب شوید. این ممکن است در سلامت و رفاه شما نیز احساس شود. با پیشرفت ماه ، همه چیز بهتر می شود. این ماه ممکن است شما بیشتر سفر کنید و از سفر بی نهایت لذت ببرید. ممکن است افراد جدیدی را ملاقات کنید ، و پیوندها و روابط جدیدی شکل دهید. در محل کار ، به نظر می رسد همه چیز پایدار است. هزینه و درآمد شما هر دو افزایش می یابد. اگر به دنبال نقشی در دولت یا بخش های مرتبط هستید ، می توانستید خوش شانس باشید! نمودار شغلی شما به طور متوسط ​​باقی مانده است ، با پیشرفت ماه ، سلامتی شما بهتر می شود ، تا زمانی که شما در خوردن غذای مضر زیاده روی نکنید و یا از آن بی بهره باشید. شما ممکن است یک انرژی پشت سر هم را تجربه کنید ، که می توانید آن را به ورزش یا یک پیاده روی تبدیل کنید.
 
فال ماهانه متولدین خرداد:
این ماه ممکن است برای زوج های جوان ، مجردها ، دانشجویان و متخصصان بسیار مناسب باشد. زوج ها باید از درگیری نفس بیهوده خودداری کنند. با نزدیک شدن به آخر هفته ماه ، ممکن است وضعیت مالی شما بهتر شود. برای جلوگیری از بیماری معده از خوردن غذا به خصوص مواد غذایی نامناسب خودداری کنید. به یاد داشته باشید که هیدراته بمانید. تورهای تجاری را به تعویق بیندازید. این ممکن است دوره خوبی برای مشاغل باشد که براساس مشوق ها ، کمیسیون ها یا ساختار کارگزاری انجام می شود. دانشجویان نباید در این دوره برای امتحانات رقابتی شرکت کنند. مراقب آنچه می خورید باشید. ممکن است زوج ها افزایش عشق را تجربه کنند ، مجردهایی که به کسی پیشنهاد می دهند ممکن است موفق باشند! امروز کارهای کوچک را نادیده بگیرید ، زیرا فردا می توانند به شکست های بزرگی تبدیل شوند. عصبانی نشو ، هیچ چیزی را حل نمی کند. حتی اگر به شما پیشنهاد بهتری داده شود به شغل فعلی خود بچسبید. درآمد اضافی ، قدرت و پاداش اضافی ممکن است در  انتظار باشد. افرادی که به شما بدهکار هستند ممکن است پرداخت کنند.  
  
فال ماهانه متولدین تیر:
برای متولدین تیر ، این ممکن است یک دوره عالی باشد. کارگران ممکن است شغل بهتری کسب کنند. احتمال افزایش حقوق یا ترفیع وجود داشته باشد. دانشجویان به یادگیری موضوعاتی مانند فناوری و تجارت علاقه مند شوند. کسانی که به دنبال فارغ التحصیلی و تحصیلات تکمیلی هستند ، می توانند در امتحانات بعدی خود عملکرد خوبی داشته باشند. ممکن است کارگران دارای حقوق و دستمزد افزایش قیمت را تجربه کنند و حتی ممکن است مشاغل سودآور نیز به آنها پیشنهاد شود. دانش آموزانی که به دنبال رفتن به خارج از کشور برای تحصیل هستند ممکن است موفقیت را تجربه کنند. فقط اجازه ندهید اضطراب وارد شود و دانشگاهیان شما را تحت تأثیر قرار دهد. با کار گروهی می توان به موفقیت دست یافت.  افرادی که در تیم کار می کنند بیشتر از افرادی که به صورت انفرادی کار می کنند موفقیت به دست می آورند. این دوره ممکن است برای دانش آموزانی که به دنبال یادگیری موضوعات جدید هستند عالی باشد ، به طور خاص در حوزه های فنی و تجاری. سرانجام ، سرمایه گذاری های بلند مدت که در گذشته انجام داده اید ، حاصلخیز باشد.کسانی که به دنبال تحصیلات تکمیلی هستند ، ممکن است بتوانند برای امتحانات بعدی بهتر آماده شوند. 
 
فال ماهانه, فال ماهانه اسفندفال ماهانه اسفند
 
فال ماهانه متولدین مرداد:
برای متولدین مرداد این ماه می تواند یک ماه خوب برای تلاش شما باشد که مورد توجه مدیران در محل کار قرار گیرد. کسانی که در بورس سهام مشغول به کار هستند ، ممکن است شاهد افزایش قابل توجهی سود باشند. ممکن است هزینه های غیر منتظره ای هم داشته باشد. اطمینان حاصل کنید که قبل از برنامه ریزی سرمایه گذاری ، به دنبال مشاوره مالی هستید. دانش آموزان به خوبی روی اهداف علمی خود متمرکز شوند. به مسئولیت های خود پایبند باشید ، زیرا چشم پوشی آنها مانع پیشرفت شما می شود. از افزایش حجم کار وحشت نکنید. دانشجویان از مطالعات و بحثهای گروهی بهره مند می شوند. ممکن است دانشجویانی که در امتحانات مختلف رقابتی شرکت می کنند موفق باشند.کار تیمی ممکن است به شما در رسیدن به موفقیت حتی در سخت ترین زمان ها کمک کند. با همکاران و مافوقان مشاجره نکنید. متخصصان شاغل ممکن است پیشنهادات شغلی پرسود دریافت کنند. آنها را با عجله قبول نکنید. روی کار خود تمرکز کنید و تعلل نکنید. با بزرگان خود خوب باشید. دانش آموزان ممکن است از این برنامه ریزی سیاره ای در این ماه بهره مند شوند. در یک گروه کاملاً گره خورده مطالعه کنید. دانشجویانی که به دنبال رفتن به خارج از کشور برای تحصیل هستند ممکن است موفق شوند
 
فال ماهانه متولدین شهریور:
برای متولدین ماه شهریور ، این ممکن است یک دوره آزمایشی باشد. مسائل دادگاه و حقوقی ممکن است بار مالی را افزایش دهد. ممکن است عمیقاً با علاقه عشق خود پیوند برقرار کنید. ممکن است در مورد همسر خود برخی از مسائل و استدلال های جزئی داشته باشید. مخارج غیر ضروری را مهار کنید. به هیچ یک از دوستان یا اقوام وام ندهید. شما ممکن است این هفته هزینه های قابل توجهی متحمل شوید. شما می توانید احساسات واقعی خود را به یک شخص خاص به روشی واقعاً هنری بیان کنید. در جبهه سلامت ، سردرد خفیف یا میگرن ممکن است شما را آزار دهد. در جبهه تجارت ، شرکت هایی که در زمینه آموزش ، فناوری اطلاعات ، رسانه ها ، بازیگری و داروسازی فعالیت می کنند ، از صنایع دیگر فراتر هستند. برای کارمندان شاغل ، این دوره ممکن است متوسط ​​باشد. متخصصان شاغل می توانند رویکرد متفاوتی نسبت به مشاغل اتخاذ کنند. دانش آموزان به خوبی تلاش می کنند و عطش دانش خود را فرو می برند. کسانی که در شرکت ها هستند ممکن است در طول ماه به یک سفر تجاری خارجی بروند. افراد درگیر در بورس سهام سود خواهند برد. دانشجویانی که قصد داشتند برای تحصیلات عالی به خارج از کشور بروند یا برای امتحانات دولتی تحصیل کنند ، می توانند موفق شوند. 
 
فال ماهانه متولدین مهر:
برای متولدین مهر ، این ممکن است یک ماه مختلط باشد. در حالی که از یک طرف ، ممکن است برای در نظر گرفتن گسترش پروژه های جدید بسیار مطلوب نباشد ، از سوی دیگر ، سرمایه گذاری های انجام شده در گذشته ممکن است شروع به بازدهی کند. سعی کنید هزینه های غیر ضروری را کاهش دهید. یوگا ، ورزش و مراقبه می توانند 3 عامل مهم در این مرحله باشند. مسائل بهداشتی و آلرژی خود را بررسی کنید. یک سبک زندگی سالم را حفظ کنید. برای بازرگانان و همچنین افراد دارای حقوق و دستمزد ، ممکن است سفر کنند. در حال حاضر ممکن است زمان مناسب برای کسانی که به فکر گسترش تجارت هستند. افراد حقوق بگیر ممکن است از کار سنگینی برخوردار باشند. دانش آموزانی که در رشته های فنی یا دوره های فنی ثبت نام کرده اند ، باید این هفته سخت کار کنند. دانش آموزانی که هنرهای نمایشی را دنبال می کنند ممکن است عملکرد عالی داشته باشند. این ممکن است دوره ایده آل برای شروع سرمایه گذاری مشترک با شریک زندگی نباشد. ممکن است کارگران حقوق بگیر به منطقه مورد نظر خود منتقل شوند. این سیارات با هم همبستگی مثبت دارند و این نشان می دهد که دانشجویان در این ماه شانس خوبی برای استفاده از بورس تحصیلی دارند. در مطالعات گروهی شرکت کنید این ممکن است به شما در کسب دانش بیشتر کمک کند. در این دوره ممکن است درآمد قابل ملاحظه ای افزایش یابد. کارمندان حقوق بگیر ممکن است به دلیل حجم کار و مسئولیت های دفتر با استرس روبرو شوند. اگر تحقیق و کارهای درست انجام نداده اید ، از جلسات مهم خودداری کنید. این ماه ممکن است ببیند که تمرکز و دقت بیشتری به امور مالی خود می کنید. در این مدت سرمایه گذاری نکنید. دانش آموزان باید سعی کنند دانش را با تمرکز تیز تیغ و توجه غیرقابل تفکر جذب کنند. این امر نشان می دهد که دانشجویان در این ماه شانس خوبی برای استفاده از بورس تحصیلی دارند. در مطالعات گروهی شرکت کنید این ممکن است به شما در کسب دانش بیشتر کمک کند. در این دوره ممکن است درآمدتان به طور قابل ملاحظه ای افزایش یابد. کارمندان حقوق بگیر ممکن است به دلیل حجم کار و مسئولیت های دفتر با استرس روبرو شوند. اگر تحقیق و کارهای درست انجام نداده اید ، از جلسات مهم خودداری کنید. این ماه ممکن است ببیند که تمرکز و دقت بیشتری به امور مالی خود می کنید. در این مدت سرمایه گذاری نکنید. این امر نشان می دهد که دانشجویان در این ماه شانس خوبی برای استفاده از بورس تحصیلی دارند. در مطالعات گروهی شرکت کنید این ممکن است به شما در کسب دانش بیشتر کمک کند. در این دوره ممکن است درآمد قابل ملاحظه ای افزایش یابد. کارمندان حقوق بگیر ممکن است به دلیل حجم کار و مسئولیت های دفتر با استرس روبرو شوند. اگر تحقیق و کارهای درست انجام نداده اید ، از جلسات مهم خودداری کنید. این ماه ممکن است ببیند که تمرکز و دقت بیشتری به امور مالی خود می کنید. در این مدت سرمایه گذاری نکنید. 
 
فال ماهانه متولدین آبان:
برای متولدین آبان ، این ماه یک کیف شانس مختلط ارائه می دهد. اگر کارمند حقوق بگیر هستید ، نباید با افراد سالخورده در محل کار مشاجره کنید. اگر دانشجو باشید ، به دلیل کاهش تمرکز ممکن است 4 روز ابتدایی ماه کمی سخت باشد. برای بازرگانان ، سود ممکن است خوب باشد ، و راههای دیگر درآمد ممکن است باز شود. اطمینان حاصل کنید که با خود و دیگران صبور هستید. انتظارات بیش از حد همیشه به بدبختی منجر می شود ، بنابراین آرامش خود را حفظ کرده و از استدلال های بیهوده خودداری کنید. دانشجویانی که می خواهند در خارج از کشور تحصیل کنند ممکن است به موفقیت برسند. بدهی های قدیمی ممکن است کاهش یابد. کارمندان دارای حقوق و دستمزد باید وظایف محوله را در مدت زمان محدود انجام دهند. برای دانش آموزان، پیشرفت و نتایج ممکن است به دلیل عدم تمرکز و تمرکز تحت تأثیر منفی قرار بگیرد. 
 
فال ماهانه, فال ماهانه اسفندطالع بینی ماه اسفند
 
فال ماهانه متولدین آذر:
باید فشار خون خود را در این ماه کنترل کنید. همچنین عصبانیت خود را کنترل کنید. اگر دانشجویی هستید که یک رشته فنی را دنبال می کنید ، می توانید با مشکل روبرو شوید. چند روز اول ماه ممکن است فرصت های مالی داشته باشد. اگر کارمند هستید ، آماده شوید که از مافوق خود مورد ستایش قرار بگیرید. ممکن است برای پروژه رویایی خود سیگنال سبز را از دولت دریافت کنید. با این وجود ، آماده باشید تا برای عزیزانتان هزینه های مالی عمده ای متحمل شوید. ممکن است درآمد شما افزایش یابد ، همانطور که ثبات مالی و رشد اقتصادی شما ممکن است باشد. زمان بسیار خوبی برای شروع سرمایه گذاری و پس انداز برای آینده است. تصمیمات عجولانه ای نگیرید ، وقتی صحبت از امور مالی یا حرفه ای شما می شود همیشه وجوه خود را برای روزهای بارانی کنار بگذارید. با وجود تلاش های صادقانه ، کارمندان حقوق بگیر می توانند نتایج مورد نظر خود را بدست نیاورند. در حالی که ممکن است بازرگانان در انعقاد معامله غوطه ور شوند. در هر دو مورد ، پشتکار ممکن است حیاتی باشد. این ممکن است یک ماه عالی برای ارتباط مجدد با دوستان قدیمی و گذراندن زمان با کیفیت در کنار شما عزیزان باشد. در این دوره نسبت به مسائل مالی احتیاط کنید.
 
فال ماهانه متولدین دی:
برای متولدین دی ، چهار روز اول ماه برای مسائل مالی شگفت انگیز است. از سرمایه گذاری در بورس کالا محتاط باشید ، زیرا ممکن است سرمایه های شما از بین برود. دانشجویان ممکن است در انتخاب رشته خود تأمل کنند و دانشجویان ادبیات ممکن است بخواهند در خارج از کشور تحصیل کنند. دانش آموزانی که مهندسی ، امور مالی و IT را دنبال می کنند ، موفق می شوند. خانواده های آنها نیز ممکن است از صمیم قلب از آنها حمایت کنند. ممکن است بازرگانان برای انجام یک محصول یا خدمات جدید ، در حال انجام تحقیقات و تجزیه و تحلیل داشته باشند. دانشجویان نباید توجه خود را از دانشگاهیان منحرف کنند. دانش آموزان ممکن است از صمیم قلب توسط مربیان و والدین خود پشتیبانی شوند ، مشروط بر اینکه پشتکار داشته باشند. وقتی صحبت از سرمایه گذاری می شود ، این ماه مطلوب نیست. افراد با بهره در بورس و سهام باید آگاه باشند. صرف نظر از اینکه آنها کجا هستند و از کجا آمده اند ، باید مراقبت کنند.
 
فال ماهانه متولدین بهمن:
این ماه ممکن است برای متولدین بهمن مطلوب باشد ، با عناصر خوب و بد ترکیب شده است. زوج های متاهل نباید با یکدیگر دعوا کنند و مجردهایی که میخواهند به کسی پیشنهاد دهند در این مرحله این کار را انجام دهند. ممکن است دانشجویانی که در حال پیگیری زمینه های فنی هستند ، نیاز به تمرکز بیشتری داشته باشند. بیماری های عفونی یا حملات ویروسی ممکن است در این ماه از مسیر شما عبور کنند. ممکن است کارمندان دارای حقوق و دستمزد مورد تحسین مدیران خود در محل کار قرار بگیرند. به لطف کار تیمی ، کارهای دشوار ممکن است آسان تر شوند. سعی کنید خود را درگیر فعالیتهای جالب در فضای باز کنید. اگر می توانید یک تمرین سبک را در ورزشگاه انجام دهید. این ممکن است یک ماه مناسب برای در نظر گرفتن گسترش تجارت شما باشد. ممکن است به کارمندان حقوق بگیر چندین پیشنهاد شغل بهتر و سودآور ارائه شود. با خواهر و برادران خود به طور غیر ضروری مشاجره نکنید. انجام این کار ممکن است به روابط آسیب برساند. هرگونه سوء تفاهم با همسرتان ممکن است در این ماه پاک شود. از نظر مالی ، این ممکن است متوسط ​​باشد و جریان درآمد شما ممکن است نوسان داشته باشد. سیارات به طور مطلوب در این ماه تراز شده اند. برای رسیدن به وظایف خود با افراد همفکر هماهنگ شوید. این ماه ممکن است برای نمایندگان کمیسیون خیلی مطلوب نباشد ، اما ممکن است زمان خوبی برای در نظر گرفتن سرمایه گذاری های جدید باشد. با این حال ، قبل از سرمایه گذاری در هر چیزی ، مشاوره حرفه ای بخواهید. آخرین و کمترین چیز ، به کسی پول قرض ندهید.
 
فال ماهانه متولدین اسفند:
این ممکن است یک ماه مهم برای شما باشد. اگر هزینه های خود را به درستی برنامه ریزی نکنید ، ممکن است دچار مشکل شوید. اولویت شما باید ایجاد راه های جدید درآمد باشد. حساب های دقیق مربوط به معاملات مالی خود را نگه دارید. زوج های مجرد ممکن است مرحله عالی را تجربه کنند. ممکن است افراد متاهل نیاز به بررسی زندگی زناشویی خود داشته باشند. بازرگانان ممکن است گسترش را در نظر بگیرند یا پروژه های جدیدی را در این دوره برنامه ریزی کنند. کارمندان باید از گفتگو با افراد بالاتر از خود خودداری کنند. دانشجویان ممکن است به سمت فناوری و قانون گرایش پیدا کنند. دانش آموزانی که برنامه های تحصیلات تکمیلی ، کارشناسی ارشد و دکترا را دنبال می کنند ، ممکن است عملکرد بسیار خوبی داشته باشند. ممکن است کارمندان حقوق بگیر نیاز به مراقبت بیش از حد در دفتر خود داشته باشند. ممکن است تجار تجاری با چندین فرصت سودآور ارائه شود. آنها قبل از اجرای هر چیز جدید ، باید تمام جوانب مثبت و منفی را تحلیل کنند. دانش آموزان باید بدانند که کلید های میانبر در زندگی کار نمی کنند. تجدید نظر در روزانه افراد ممکن است یک ضرورت باشد. دانش آموزان همچنین ممکن است اعتماد به نفس خود را افزایش دهند. شما ممکن است این هفته با موفقیت شغل بهتر و پردرآمد تری پیدا کنید. دانشجویان ممکن است بتوانند از مدرسه مورد نظر خود در مدرسه ، کالج یا دانشگاه استفاده کنند. کسانی که می خواهند تحصیلات عالی را در خارج از کشور دنبال کنند ، ممکن است در طول این هفته موفق شوند. اگر شخصی از خانواده از شما قرض گرفته است ، در درخواست بازگشت آن احساس خجالت نکنید. اجازه ندهید که مردم از مهربانی شما سوءاستفاده کنند.

منبع: بیتوته
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران
  • آخرین اخبار
  • تهران
  • شهرستان ها
زیباترین عکس‌نوشته‌ها به مناسبت روز میلاد امام زمان (عج)آیا شیرینی می‌تواند ناقل ویروس کرونا باشد؟گسترش فروش اینترنتی در قم / 900 تن میوه در ایام عید توزیع شداعمال شب نیمه شعبان، از احیا و زیارت امام حسین تا نماز جعفر طیارشناسایی ۱۹۹۷مورد جدید کرونا در کشور / ۱۲۱ تن دیگر جان باختنداز دست دادن حس چشایی و بویایی از علائم ابتلا به کرونا است؟دو داروی سنتی درمان کرونا در مراحل کارآزمایی بالینیچگونه یک پست اینستاگرامی را استوری کنیم؟۷ اشتباه روزانه که مو‌ها را پیر می‌کند!خوردن الکل کرونا را نابود نمی‌کند/ معرفی مواد غذایی برای گذران دوران نقاهت بیماری قرن۱۵ درصد بیماران کرونایی دارای علائم گوارشی هستندآیا شما هم مدام احساس می‌کنید بیمار هستید؟نقش تغذیه در روزهای کرونا/ چه نوع غذاهایی بخوریمراهکارهای درمان کمبود ویتامین Dعلامتی که می‌تواند نشانه ابتلا به ویروس کرونا باشداسترس را با این ۱۱ خوردنی مرخص کنید!نخستین گفت‌وگو با دانشمند ایرانی کاشف داروی ضد کرونا: HrsAce2۱۴ نکته تغذیه‌ای برای بهبودیافتگان کروناآیا ابتلای مجدد به کرونا پس از بهبودی ممکن است؟با ته تغاری خانواده "کرونا" آشنا شویداس ام اس و پیام تبریک نیمه شعبان؛ شعر و تبریک رسمی میلاد حضرت حجت (عج)ظرفیت تخت‌های ICU کشور تقریباً پر شده است!/ احتمال پیک مجدد کروناآیا بیمار کرونا پس از بهبودی دوباره مبتلا می شوداثرات فعالیت جسمانی بر اوتیسم چیست؟مهمترین روش‌های ضدعفونی و ویروس زدایی کدامند؟هشدار به دیابتی‌ها؛ توصیه‌های ضدکرونایی را بیش از پیش جدی بگیریدتوصیه‌های یک فوق تخصص روماتولوژی برای جلوگیری از ابتلا به کروناطرز تهیه‌ی دوقوس ماهی؛ غذای بوشهرینقاشی دیواری با موضوع کرونا۱۰ دلیل برای اینکه تدریجاً وعده "ناهار" را رژیم غذایی روزانه خود حذف کنید!شیوع کووید ۱۹ در گربه تایید نشده است۸ علامتی که نشان می‌دهد نیاز به عینک داریدکودکان هم کرونا می گیرند/ماجرای سشوار گرفتن به دهان و بینی۷۰ درصد مردم هنوز به موضوع کرونا حساس هستند/اصول بهداشت فردی را همچنان رعایت کنیدبیماری‌زایی کووید۱۹ شدیدتر از آنفلوآنزاست/ همچنان در خانه بمانید
افزایش کرایه تاکسی‌ها فراتر از مجوز‌های قانونی/ ۱۱ درصد ۹ هزار تومان، ۱۵۰۰ تومان می‌شود؟!تهران| دستگیری ۳ شروری که ۱۵ خودرو را تخریب کردندجداسازیِ مسافر و راننده در تاکسی‌های پایتختمهلت ثبت‌نام طرح ترافیک خبرنگاران تمدید شدقیمت آپارتمان در تهران؛ ۲۰ فروردین ۹۹اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در مترو +عکسطرح جدا سازی فضای رانندگان از مسافران اجرا شدخرید خانه در غرب تهران چقدر هزینه دارد؟حبس ۴۰ نفر پس از آتش گرفتن ۳ خودرو در مجتمع مسکونی شهرری + تصاویرخبرنگاران:یوزها درخطر مرگ بودند/محیط‌زیست:مدارک‌تان را منتشر کنیدآغاز تغسیل با آب متوفیان مبتلا به بیماری کرونا در تهرانقیمت آپارتمان در تهران؛ ۱۸ فروردین ۹۹جنجالِ بیهوش‌کردن سه یوزپلنگ در پردیسانتوضیحات شهردار تهران درباره علت افزایش ترافیکمرگ ۱۰ نفر از کارمندان شهرداری تهران بر اثر ابتلا به کروناامکان تست فوری برای شهروندان فراهم شودحناچی: تاکنون مورد مبتلا به کرونا در گرمخانه های پایتخت نداشتیمقیمت آپارتمان در تهران؛ ۱۷ فروردین ۹۹معاینه فنی خودرو‌ها تا ۱۵ اردیبهشت ماه اعتبار دارد/ کاهش ۸۰ درصدی مراجعات شهروندان با شیوع کروناواکنش بهشت زهرا(س) به شایعات درباره نحوه تدفین متوفیان مبتلا به کرونارصد دائمی ایستگاه های مترو/ ازدحامی نداشتیمقیمت آپارتمان در تهران؛ ۱۶ فروردین ۹۹توضیح معاون دادستان تهران درباره علت رها شدن معتادان متجاهراجرای طرح ترافیک تا ۲۰ فروردین لغو شدزالی: هنوز تا شرایط پایداری کرونا در تهران فاصله داریمواژگونی پراید در اتوبان سعیدی به سمت اسلامشهر ۳ کشته برجا گذاشتهمه شهر تهران آلوده به ویروس استپرونده قاتلان موبایل‌فروش اسلامشهری خارج از نوبت بررسی می‌شود/ صحنه قتل بازسازی شدقیمت آپارتمان در تهران؛ ۷ فروردین ۹۹قیمت آپارتمان در تهران؛ ۵ فروردین ۹۹شرایط انتقال بیماران کرونایی به نقاهتگاه‌ها در تهران/ قطع زنجیره کرونا با «خانه نشینی»مراکز تجاری در سراسر تهران تعطیل شدپیرمرد ۱۰۱ ساله در ورامین کرونا را شکست دادقیمت آپارتمان در تهران؛ ۲۶ اسفند ۹۸حناچی: مردم تهران از ماندن در خانه استقبال کرده‌اند / کاهش ۷۰ درصدی مسافران مترو
 رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان: وضعیت شیوع کرونا در استان همچنان قرمز استافزایش کرایه تاکسی‌ها فراتر از مجوز‌های قانونی/ ۱۱ درصد ۹ هزار تومان، ۱۵۰۰ تومان می‌شود؟!اعمال محدودیت‌های ترافیکی در نیمه شعبان100 آتش سوزی در قم مهار شداعمال محدودیت 72 ساعتی در مسیرهای منتهی به مسجد مقدس جمکرانگسترش فروش اینترنتی در قم / 900 تن میوه در ایام عید توزیع شد37 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های قم بستری شدندتشکیل شبکه هنر و ادب در راستای تحقق بیانیه گام دوم انقلاباستاندار قزوین: بیماری کرونا در قزوین در حال کنترل شدن است/ مردم همراهی کنندچهارمین دوره جشنواره تولیدات هنری «فانوس» در قم فراخوان شدبارش های رگباری بهاری استان اصفهان را فرا می گیردصدای این رفت و آمدها دو هفته بعد بلند می شودتهران| دستگیری ۳ شروری که ۱۵ خودرو را تخریب کردنداستاندار خوزستان: وضعیت شیوع کرونا در دزفول مطلوب نیستقیمت میوه و تره بار در بازار امروز ۲۰ فروردین‌ماه+ جدولجداسازیِ مسافر و راننده در تاکسی‌های پایتختخوردن الکل کرونا را نابود نمی‌کند/ معرفی مواد غذایی برای گذران دوران نقاهت بیماری قرنضرب و شتم نانوا به خاطر نگرفتن پول نقد!۱۵ درصد بیماران کرونایی دارای علائم گوارشی هستندعدد قربانیان الکل در فارس به ۹۱ نفر رسیدمهلت ثبت‌نام طرح ترافیک خبرنگاران تمدید شدماجرای زورگیری آپاچی سواران مخوف با قمه نیم متری!/عکسقیمت آپارتمان در تهران؛ ۲۰ فروردین ۹۹مراکز شبانه روزی نگهداری کودکان به طور کامل قرنطینه هستنداجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در مترو +عکسطرح جدا سازی فضای رانندگان از مسافران اجرا شدتوضیحات پلیس راهور در خصوص جزییات ممنوعیت تردد در اصفهانادارات شهرستان کرمان تعطیل شدوضعیت گیلان در زمینه کرونا در حالت بیم و امید قرار داردواژگونی مینی بوس در سیستان وبلوچستان ۱۹ مجروح برجای گذاشتحمله با چاقو به محیط‌بانان خوزستانی در شوشترعلت مرگ سیاهگوش‌ها در ارتفاعات البرز چیست؟ساماندهی پارکینگ‌های هسته مرکزی شهر از مهمترین اولویت های سال 99فراخوان پویش نذر هنری «ایوان آینه» منتشر شد/ فرصت هنرمندان برای تبدیل قم هراسی به قم شناسیپذیرش 130 بیمار مشکوک به کرونا در 24 ساعت گذشته

روزنامه رویداد امروز  چهارشنبه ۲۰ فروردین  ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
ترامپ، مردی کوچک با هزینه‌های بزرگ برای آمریکا
ترامپ، مردی کوچک با هزینه‌های بزرگ برای آمریکا
ترامپ، مردی کوچک با هزینه‌های بزرگ برای آمریکا
ویژه استان ها
 رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان: وضعیت شیوع کرونا در استان همچنان قرمز استافزایش کرایه تاکسی‌ها فراتر از مجوز‌های قانونی/ ۱۱ درصد ۹ هزار تومان، ۱۵۰۰ تومان می‌شود؟!اعمال محدودیت‌های ترافیکی در نیمه شعبان100 آتش سوزی در قم مهار شداعمال محدودیت 72 ساعتی در مسیرهای منتهی به مسجد مقدس جمکرانگسترش فروش اینترنتی در قم / 900 تن میوه در ایام عید توزیع شد37 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های قم بستری شدندتشکیل شبکه هنر و ادب در راستای تحقق بیانیه گام دوم انقلاباستاندار قزوین: بیماری کرونا در قزوین در حال کنترل شدن است/ مردم همراهی کنندچهارمین دوره جشنواره تولیدات هنری «فانوس» در قم فراخوان شدبارش های رگباری بهاری استان اصفهان را فرا می گیردصدای این رفت و آمدها دو هفته بعد بلند می شودتهران| دستگیری ۳ شروری که ۱۵ خودرو را تخریب کردنداستاندار خوزستان: وضعیت شیوع کرونا در دزفول مطلوب نیستقیمت میوه و تره بار در بازار امروز ۲۰ فروردین‌ماه+ جدولجداسازیِ مسافر و راننده در تاکسی‌های پایتختخوردن الکل کرونا را نابود نمی‌کند/ معرفی مواد غذایی برای گذران دوران نقاهت بیماری قرنضرب و شتم نانوا به خاطر نگرفتن پول نقد!۱۵ درصد بیماران کرونایی دارای علائم گوارشی هستندعدد قربانیان الکل در فارس به ۹۱ نفر رسیدمهلت ثبت‌نام طرح ترافیک خبرنگاران تمدید شدماجرای زورگیری آپاچی سواران مخوف با قمه نیم متری!/عکسقیمت آپارتمان در تهران؛ ۲۰ فروردین ۹۹مراکز شبانه روزی نگهداری کودکان به طور کامل قرنطینه هستنداجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در مترو +عکس