• زمان انتشار: 28 بهمن 1398, 11:51
  • / کد خبر: 25194

تست شخصیت شناسی از روی تصویر ماه

تست شخصیت شناسی از روی تصویر ماه ملاک های تست شخصیت شناسی متفاوت است. همانگونه که می دانیم انواع بسیار مختلفی از تست های شخصیت شناسی و روانشناسی وجود دارد که به بررسی ابعاد مختلفی از شخصیت می پردازد.
تست شخصیت شناسی تصویری اینگونه است که با انتخاب هر تصویر، بعد مختلفی از شخصیت آگاه یا ناخودآگاه وجودتان آشکار می‌شود. در این تست شخصیت شناسی تصویری، شما باید ماه مورد علاقه خود را از بین تصاویر مختلف ماه انتخاب کنید تا ما نوع شخصیتتان را تعریف کنیم. کدام ماه توجه شما را بیشتر به خود جلب می‌کند؟
تست روانشناسی شخصیت
تست روانشناسی شخصیت می‌گوید انتخاب‌های شما در طول شبانه روز، می‌تواند چیزهای زیادی را در مورد ذهن ناخودآگاه شما نشان بدهد. حالا می‌خواهد یک چیز کم ارزش مانند انتخاب یک قاب برای تلفن همراهتان باشد یا یک تصمیم اساسی که باعث تغییر در زندگیتان می‌شود مثل تغییر شغلتان؛ هرکدام از اینها چیزهای زیادی را در مورد شخصیت شما می‌گویند. در هنگام تصمیم گیری ذهن ناخودآگاهتان تجربیات، افکار و ویژگی‌های شخصیتی گذشته‌تان را نیز در نظر می‌گیرد. ما یک تست روانشناسی شخصیت جالب داریم که می‌تواند به شما در درک چهره پنهان شخصیت‌تان کمک کند.

آزمون شخصیت شناسی

آزمون شخصیت شناسی ما با انتخاب یکی از این 4 تصویر شروع می‌شود. بسیاری از عقاید تاریخی، حاکی از آن است که جاذبه و کشش گرانشی بین ماه، زمین و خورشید - که دلیل ایجاد جزر و مد در اقیانوس‌هاست - تأثیر قابل توجه و مهمی روی بدن انسان دارد. در حالی که، علم هنوز در مورد تأثیرات جسمی‌ای که هر شکل ماه می‌تواند داشته باشد حکمی صادر نمی‌کند، انتخاب تصویر ماه مورد علاقه‌تان ممکن است فهمی از شخصیت شما ارائه دهد.

ماه خونین: دلیر

Blood moon

اگر شما ابر ماه یا ماه خونی را انتخاب کردید، یعنی شما از چالش‌ها فرار نمی‌کنید. از اینکه گروهتان را رهبری کنید احساس غرور می‌کنید و همیشه برای یک رقابت خوب آماده هستید. شما داشتن یک هدف ثابت و پایبند بودن به آن را دوست دارید چون این کار احساس کمال و اراده در زندگی را به شما القا می‌کند. شما زمانی برای یک هدف گام برمی‌دارید که هیچ کس حاضر نیست شانس خود را امتحان کند و به موفقیت برسد.

جهان، صحنه شماست. شما عاشق در کانون توجه بودن هستید و دوست دارید همه به شما توجه نشان دهند. بنابراین، شما هیچ شانسی برای درخشیدن به عنوان یک رهبر و هدایت کننده ندارید.

هلال ماه: راستگو

Crescent moon

اگر این ماه مورد علاقه شما از بین این چهار ماه است، یعنی شما به عنوان یک فرد قابل اعتماد شناخته می‌شوید، حتی اگر این خصوصیتتان گاهی شما را به دردسر بیاندازد. شما افکار و عقاید خود را به وضوح بیان می‌کنید و به لفافه گویی و پیچاندن حقیقت اعتقادی ندارید.

به همین دلیل ممکن است در نظر بعضی‌ها، گستاخ و رک به نظر بیایید. شما نقاط قوت و ضعف خود را خوب می‌شناسید و به آنچه دیگران درباره شما می‌گویند اهمیتی نمی‌دهید. برای صداقت و روراست بودن بیشتر از هر چیز دیگری ارزش قائلید و با شایعه پراکن‌ها و دروغگوها میانه خوبی ندارید.

ماه کامل روشن: امیدوار

Bright full moon

اگر شما مجذوب ماه کامل نورانی شدید، یعنی در دنیایی که پر از منفی‌بافی‌ و انرژی منفی‌ست، نوعی امید هستید. وقتی همه چیز به سمت ناامیدی می‌رود، شما اولین کسی هستید که از مردم مراقبت کرده و به آنها امید می‌دهید. شما شخصی هستید که در مواجهه با سختی‌ها و ناملایمات، امیدتان را از دست نمی‌دهید و در بدترین شرایط همیشه یک امید پنهان برای ادامه دادن در درونتان دارید. از همه مهمتر این است که شما محبوب‌ترین شخص در گروه دوستانتان هستید و مردم عاشق شور و اشتیاق شما در زندگی هستند.

ماه پشت ابر: بخشنده

The clouded moon

اگر شما این ماه را انتخاب کردید، یعنی فردی هستید که نیازهای دیگران را به نیازهای خودتان ترجیح می‌دهید و همیشه برای نزدیکانتان در دسترس هستید. حساسیتی که نسبت به نیازها و احساسات دیگران دارید شما را از باقی افراد در گروه دوستانتان متمایز می‌کند. شما می‌توانید احساس درد (و از دست دادن) دیگران را احساس کنید انگار که آن درد و مصیبت برای خودتان اتفاق افتاده است. به همین خاطر است که هنگام مقابله با موقعیت‌ها و شرایط منفی کارتان بسیار سخت می‌شود.

البته این طبیعی است که دیگران عاشق ازخودگذشتگی و بخشندگی شما شوند. از آنجا که شما فردی دلسوز هستید، عشق و خون گرمی را به همه چیز می‌بخشید، اما از طرف دیگر احساس می‌کنید که آن زیبایی، عشق و محبت خیلی زود از بین می‌رود. به همین خاطر است که باید زمان کافی برای خودتان بگذارید تا انرژی از دست رفته‌تان را بازیابید و بتوانید دوباره به همه چیز عشق بورزید.


منبع: مستقل
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران
  • آخرین اخبار
  • تهران
  • شهرستان ها
زیباترین عکس‌نوشته‌ها به مناسبت روز میلاد امام زمان (عج)آیا شیرینی می‌تواند ناقل ویروس کرونا باشد؟گسترش فروش اینترنتی در قم / 900 تن میوه در ایام عید توزیع شداعمال شب نیمه شعبان، از احیا و زیارت امام حسین تا نماز جعفر طیارشناسایی ۱۹۹۷مورد جدید کرونا در کشور / ۱۲۱ تن دیگر جان باختنداز دست دادن حس چشایی و بویایی از علائم ابتلا به کرونا است؟دو داروی سنتی درمان کرونا در مراحل کارآزمایی بالینیچگونه یک پست اینستاگرامی را استوری کنیم؟۷ اشتباه روزانه که مو‌ها را پیر می‌کند!خوردن الکل کرونا را نابود نمی‌کند/ معرفی مواد غذایی برای گذران دوران نقاهت بیماری قرن۱۵ درصد بیماران کرونایی دارای علائم گوارشی هستندآیا شما هم مدام احساس می‌کنید بیمار هستید؟نقش تغذیه در روزهای کرونا/ چه نوع غذاهایی بخوریمراهکارهای درمان کمبود ویتامین Dعلامتی که می‌تواند نشانه ابتلا به ویروس کرونا باشداسترس را با این ۱۱ خوردنی مرخص کنید!نخستین گفت‌وگو با دانشمند ایرانی کاشف داروی ضد کرونا: HrsAce2۱۴ نکته تغذیه‌ای برای بهبودیافتگان کروناآیا ابتلای مجدد به کرونا پس از بهبودی ممکن است؟با ته تغاری خانواده "کرونا" آشنا شویداس ام اس و پیام تبریک نیمه شعبان؛ شعر و تبریک رسمی میلاد حضرت حجت (عج)ظرفیت تخت‌های ICU کشور تقریباً پر شده است!/ احتمال پیک مجدد کروناآیا بیمار کرونا پس از بهبودی دوباره مبتلا می شوداثرات فعالیت جسمانی بر اوتیسم چیست؟مهمترین روش‌های ضدعفونی و ویروس زدایی کدامند؟هشدار به دیابتی‌ها؛ توصیه‌های ضدکرونایی را بیش از پیش جدی بگیریدتوصیه‌های یک فوق تخصص روماتولوژی برای جلوگیری از ابتلا به کروناطرز تهیه‌ی دوقوس ماهی؛ غذای بوشهرینقاشی دیواری با موضوع کرونا۱۰ دلیل برای اینکه تدریجاً وعده "ناهار" را رژیم غذایی روزانه خود حذف کنید!شیوع کووید ۱۹ در گربه تایید نشده است۸ علامتی که نشان می‌دهد نیاز به عینک داریدکودکان هم کرونا می گیرند/ماجرای سشوار گرفتن به دهان و بینی۷۰ درصد مردم هنوز به موضوع کرونا حساس هستند/اصول بهداشت فردی را همچنان رعایت کنیدبیماری‌زایی کووید۱۹ شدیدتر از آنفلوآنزاست/ همچنان در خانه بمانید
افزایش کرایه تاکسی‌ها فراتر از مجوز‌های قانونی/ ۱۱ درصد ۹ هزار تومان، ۱۵۰۰ تومان می‌شود؟!تهران| دستگیری ۳ شروری که ۱۵ خودرو را تخریب کردندجداسازیِ مسافر و راننده در تاکسی‌های پایتختمهلت ثبت‌نام طرح ترافیک خبرنگاران تمدید شدقیمت آپارتمان در تهران؛ ۲۰ فروردین ۹۹اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در مترو +عکسطرح جدا سازی فضای رانندگان از مسافران اجرا شدخرید خانه در غرب تهران چقدر هزینه دارد؟حبس ۴۰ نفر پس از آتش گرفتن ۳ خودرو در مجتمع مسکونی شهرری + تصاویرخبرنگاران:یوزها درخطر مرگ بودند/محیط‌زیست:مدارک‌تان را منتشر کنیدآغاز تغسیل با آب متوفیان مبتلا به بیماری کرونا در تهرانقیمت آپارتمان در تهران؛ ۱۸ فروردین ۹۹جنجالِ بیهوش‌کردن سه یوزپلنگ در پردیسانتوضیحات شهردار تهران درباره علت افزایش ترافیکمرگ ۱۰ نفر از کارمندان شهرداری تهران بر اثر ابتلا به کروناامکان تست فوری برای شهروندان فراهم شودحناچی: تاکنون مورد مبتلا به کرونا در گرمخانه های پایتخت نداشتیمقیمت آپارتمان در تهران؛ ۱۷ فروردین ۹۹معاینه فنی خودرو‌ها تا ۱۵ اردیبهشت ماه اعتبار دارد/ کاهش ۸۰ درصدی مراجعات شهروندان با شیوع کروناواکنش بهشت زهرا(س) به شایعات درباره نحوه تدفین متوفیان مبتلا به کرونارصد دائمی ایستگاه های مترو/ ازدحامی نداشتیمقیمت آپارتمان در تهران؛ ۱۶ فروردین ۹۹توضیح معاون دادستان تهران درباره علت رها شدن معتادان متجاهراجرای طرح ترافیک تا ۲۰ فروردین لغو شدزالی: هنوز تا شرایط پایداری کرونا در تهران فاصله داریمواژگونی پراید در اتوبان سعیدی به سمت اسلامشهر ۳ کشته برجا گذاشتهمه شهر تهران آلوده به ویروس استپرونده قاتلان موبایل‌فروش اسلامشهری خارج از نوبت بررسی می‌شود/ صحنه قتل بازسازی شدقیمت آپارتمان در تهران؛ ۷ فروردین ۹۹قیمت آپارتمان در تهران؛ ۵ فروردین ۹۹شرایط انتقال بیماران کرونایی به نقاهتگاه‌ها در تهران/ قطع زنجیره کرونا با «خانه نشینی»مراکز تجاری در سراسر تهران تعطیل شدپیرمرد ۱۰۱ ساله در ورامین کرونا را شکست دادقیمت آپارتمان در تهران؛ ۲۶ اسفند ۹۸حناچی: مردم تهران از ماندن در خانه استقبال کرده‌اند / کاهش ۷۰ درصدی مسافران مترو
لجیستیک بزرگ در ایران در حال سازماندهی است رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان: وضعیت شیوع کرونا در استان همچنان قرمز استافزایش کرایه تاکسی‌ها فراتر از مجوز‌های قانونی/ ۱۱ درصد ۹ هزار تومان، ۱۵۰۰ تومان می‌شود؟!اعمال محدودیت‌های ترافیکی در نیمه شعبان100 آتش سوزی در قم مهار شداعمال محدودیت 72 ساعتی در مسیرهای منتهی به مسجد مقدس جمکرانگسترش فروش اینترنتی در قم / 900 تن میوه در ایام عید توزیع شد37 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های قم بستری شدندتشکیل شبکه هنر و ادب در راستای تحقق بیانیه گام دوم انقلاباستاندار قزوین: بیماری کرونا در قزوین در حال کنترل شدن است/ مردم همراهی کنندچهارمین دوره جشنواره تولیدات هنری «فانوس» در قم فراخوان شدبارش های رگباری بهاری استان اصفهان را فرا می گیردصدای این رفت و آمدها دو هفته بعد بلند می شودتهران| دستگیری ۳ شروری که ۱۵ خودرو را تخریب کردنداستاندار خوزستان: وضعیت شیوع کرونا در دزفول مطلوب نیستقیمت میوه و تره بار در بازار امروز ۲۰ فروردین‌ماه+ جدولجداسازیِ مسافر و راننده در تاکسی‌های پایتختخوردن الکل کرونا را نابود نمی‌کند/ معرفی مواد غذایی برای گذران دوران نقاهت بیماری قرنضرب و شتم نانوا به خاطر نگرفتن پول نقد!۱۵ درصد بیماران کرونایی دارای علائم گوارشی هستندعدد قربانیان الکل در فارس به ۹۱ نفر رسیدمهلت ثبت‌نام طرح ترافیک خبرنگاران تمدید شدماجرای زورگیری آپاچی سواران مخوف با قمه نیم متری!/عکسقیمت آپارتمان در تهران؛ ۲۰ فروردین ۹۹مراکز شبانه روزی نگهداری کودکان به طور کامل قرنطینه هستنداجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در مترو +عکسطرح جدا سازی فضای رانندگان از مسافران اجرا شدتوضیحات پلیس راهور در خصوص جزییات ممنوعیت تردد در اصفهانادارات شهرستان کرمان تعطیل شدوضعیت گیلان در زمینه کرونا در حالت بیم و امید قرار داردواژگونی مینی بوس در سیستان وبلوچستان ۱۹ مجروح برجای گذاشتحمله با چاقو به محیط‌بانان خوزستانی در شوشترعلت مرگ سیاهگوش‌ها در ارتفاعات البرز چیست؟ساماندهی پارکینگ‌های هسته مرکزی شهر از مهمترین اولویت های سال 99فراخوان پویش نذر هنری «ایوان آینه» منتشر شد/ فرصت هنرمندان برای تبدیل قم هراسی به قم شناسی

روزنامه رویداد امروز  چهارشنبه ۲۰ فروردین  ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
ترامپ، مردی کوچک با هزینه‌های بزرگ برای آمریکا
ترامپ، مردی کوچک با هزینه‌های بزرگ برای آمریکا
ترامپ، مردی کوچک با هزینه‌های بزرگ برای آمریکا
ویژه استان ها
لجیستیک بزرگ در ایران در حال سازماندهی است رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان: وضعیت شیوع کرونا در استان همچنان قرمز استافزایش کرایه تاکسی‌ها فراتر از مجوز‌های قانونی/ ۱۱ درصد ۹ هزار تومان، ۱۵۰۰ تومان می‌شود؟!اعمال محدودیت‌های ترافیکی در نیمه شعبان100 آتش سوزی در قم مهار شداعمال محدودیت 72 ساعتی در مسیرهای منتهی به مسجد مقدس جمکرانگسترش فروش اینترنتی در قم / 900 تن میوه در ایام عید توزیع شد37 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های قم بستری شدندتشکیل شبکه هنر و ادب در راستای تحقق بیانیه گام دوم انقلاباستاندار قزوین: بیماری کرونا در قزوین در حال کنترل شدن است/ مردم همراهی کنندچهارمین دوره جشنواره تولیدات هنری «فانوس» در قم فراخوان شدبارش های رگباری بهاری استان اصفهان را فرا می گیردصدای این رفت و آمدها دو هفته بعد بلند می شودتهران| دستگیری ۳ شروری که ۱۵ خودرو را تخریب کردنداستاندار خوزستان: وضعیت شیوع کرونا در دزفول مطلوب نیستقیمت میوه و تره بار در بازار امروز ۲۰ فروردین‌ماه+ جدولجداسازیِ مسافر و راننده در تاکسی‌های پایتختخوردن الکل کرونا را نابود نمی‌کند/ معرفی مواد غذایی برای گذران دوران نقاهت بیماری قرنضرب و شتم نانوا به خاطر نگرفتن پول نقد!۱۵ درصد بیماران کرونایی دارای علائم گوارشی هستندعدد قربانیان الکل در فارس به ۹۱ نفر رسیدمهلت ثبت‌نام طرح ترافیک خبرنگاران تمدید شدماجرای زورگیری آپاچی سواران مخوف با قمه نیم متری!/عکسقیمت آپارتمان در تهران؛ ۲۰ فروردین ۹۹مراکز شبانه روزی نگهداری کودکان به طور کامل قرنطینه هستند