• زمان انتشار: 3 بهمن 1398, 10:49
  • / کد خبر: 23053

 آدمکشی به بهانه انگشتر یادگاری!

 آدمکشی به بهانه انگشتر یادگاری! جوان 21 ساله ای که برای به دست آوردن انگشتر برادر مرحومش، دست به جنایتی هولناک زده بود، هنگام بازسازی صحنه قتل در حضور مقام قضایی مدعی شد که به قصد ترساندن و زهر چشم گرفتن از دوستان برادرش، تیغه چاقو را در قلب جوان 31 ساله فرو کرده است.
متهم به قتل یک پرونده جنایی که حلقه های فولادین قانون فقط 10 ساعت بعد از ارتکاب قتل بر دستانش گره خورده بود، با دستور قاضی ویژه قتل عمد و توسط کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی به خیابان ابوطالب 76 هدایت شد تا چگونگی این حادثه وحشتناک را تشریح کند.
 
«فرهاد- ک» که به خاطر غرور کاذب دست به جنایت زده و آثار ندامت در چهره اش موج می زد با اشاره قاضی کاظم میرزایی، مقابل دوربین قوه قضاییه ایستاد و خود را به طور کامل معرفی کرد. در این هنگام سرهنگ ولی نجفی (افسر پرونده) با اجازه مقام قضایی، به تشریح خلاصه ای از محتویات این پرونده جنایی و چگونگی دستگیری متهم در یک عملیات غافلگیرانه پرداخت و اظهارات شاهدان عینی و اعترافات متهم در تحقیقات میدانی را بازگو کرد. 
 
سپس متهم 21 ساله که با مادرش زندگی می کند و مدعی است با خودروی 206 آلبالویی رنگش کار می کند تا مخارج زندگی خود و مادرش را تامین کند پس از تفهیم اتهام از سوی قاضی میرزایی گفت: پدر و مادرم از یکدیگر جدا هستند و من در کنار مادرم روزگار می گذرانم.
 اما حقیقت این ماجرای تلخ از آن جا آغاز شد که چند ماه قبل برادرم به خاطر افسردگی و تالمات روحی و روانی دست به خودکشی زد و به زندگی خود پایان داد.
 
برادرم قبلا از وضعیت مالی خوبی برخوردار بود اما وقتی سرمایه اش را از دست داد و به اصطلاح ورشکسته شد دیگر هیچ کس کنارش نبود، حتی دوستانش نیز او را ترک کردند به همین دلیل برادرم دچار ناراحتی های روحی شده بود تا این که روزی با خوردن قرص برنج خودکشی کرد و جان سپرد.   من برادرم را دوست داشتم و می خواستم یادگاری از او داشته باشم به این دلیل به یاد انگشتر و چاقوهایش افتادم که شنیده بودم نزد یکی از دوستانش به نام «جواد-م» است. چند بار نزد جواد رفتم و از او خواستم انگشتر و چاقوهای برادرم را که یادگاری است به من بازگرداند ولی او هر بار مرا سرمی دواند و ادعا می کرد که از چنین انگشتری خبر ندارد! این موضوع خیلی مرا عصبانی کرده بود و از این که نمی‌توانستم انگشتر یادگاری برادرم را از او بگیرم غرورم لگدمال می شد!

بیشتر بخوانید: 
قـرار مــرگ!
اعترافات قاتل کریستالی که گلوی همسرش را برید/ دیوارها گفتند زنت را بُکش!
می‌خواستم «مواد» زورگیری کنم!
خراسان رضوی| خمار بودم چیزی نفهمیدم!
2 قتل در دسیسه هولناک !

 
این ماجرا ادامه داشت تا این که شب حادثه (سیزدهم دی) به کلوب فیلم و بازی های رایانه ای رفتم، جایی که پاتوق جواد و دوستانش بود! آن جا یکی از بچه های محل به خواستگاری رفته بود و در حال پخش شیرینی بود! من سراغ جواد را گرفتم ولی آن جا نبود. به دوستان جواد گفتم که به او بگویند انگشتر برادرم را پس بدهد! و از آن جا رفتم ولی وقتی حدود نیم ساعت بعد دوباره از آن مکان عبور می کردم چشمم به جواد افتاد که نزد دوستانش بود، از دور برگردان دور زدم و آن سوی خیابان توقف کردم. در این هنگام جواد که مرا دست به کمر دید به طرفم آمد که ما با هم درگیر شدیم و من با چاقو چندین ضربه به سوی او پرت کردم که متاسفانه یکی از ضربه ها به قفسه سینه اش خورد و نقش بر زمین شد. با دیدن این صحنه ترسیدم و از آن جا فرار کردم که روز بعد هم کارآگاهان پلیس آگاهی خراسان رضوی مرا دستگیر کردند. 
 
بنابر گزارش خراسان، «فرهاد- ک» ادامه داد: با این حال من پشیمانم چرا که به هیچ وجه قصد کشتن او را نداشتم و تنها می خواستم او را بترسانم و زهر چشم بگیرم! 
آن شب اعصابم خیلی به هم ریخته بود و نمی‌دانستم چه کار می کنم! 
 
در پی اعترافات متهم در بازسازی صحنه جنایت، قاضی کاظم میرزایی دستور انتقال متهم به زندان را صادر کرد وبدین ترتیب تحقیقات پلیس برای بررسی ادعاهای وی و همچنین کشف زوایای پنهان این پرونده جنایی ادامه یافت.
 
سابقه خبر
دقایق اولیه بامداد سیزدهم دی، پیکر خون آلود جوان 31 ساله ای به  نام «جواد- م» به بیمارستان شهید هاشمی نژاد مشهد منتقل شد اما این جوان بر اثر  عوارض ناشی از اصابت چاقو به قفسه سینه جان باخت و این گونه پرونده جنایی دیگری در برابر قاضی با تجربه ویژه قتل عمد مشهد گشوده شد. 
 
بررسی های بامدادی قاضی کاظم میرزایی بیانگر آن بود که جوان 31 ساله در پی وقوع نزاعی مرگبار در بولوار ابوطالب مشهد به قتل رسیده است. شاهدان عینی در همان ساعات اولیه بامداد به قاضی شعبه 211 دادسرای عمومی و انقلاب گفتند: ما مقابل کلوب فیلم و بازی های رایانه ای بودیم که فرهاد به دنبال جواد می گشت و با رجزخوانی و قدرت نمایی مدعی بود که به خاطر انگشتر برادر مرحومش باید چهار نفر را بکشد! 
 
در این لحظه یکی از افراد حاضر سعی کرد او را آرام کند ولی فرهاد که خود را بسیار خشمگین نشان می داد با عصبانیت گفت: «کاری نکن که تو چهارمی باشی!» و با گفتن این جمله محل را ترک کرد ولی حدود نیم ساعت بعد دوباره به محل بازگشت و با جواد درگیر شد که ضربه ای با چاقو به صورت کلنگی بر سینه جواد زد و او را نقش بر زمین کرد.
 

منبع: روزنامه خراسان
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران
  • آخرین اخبار
  • تهران
  • شهرستان ها
برای کاهش اضطراب ناشی از کرونا چه باید کرد؟افراد مشکوک به کرونا از خوددرمانی پرهیز کنندویروس کرونا؛ راه های انتقال را بشناسیدنسخه طب سنتی برای کروناسئوالات کرونایی با ۴۰۳۰ پاسخ داده می شود"لیلة‌الرغائب" چه شبی است؟ +اعمال۱۰ روش طبیعی برای درمان زخم‌های بدنویروس کرونا؛ چگونه از ماسک یکبار مصرف استفاده کنیم؟مردم به جای توجه به شایعات فضای مجازی، بهداشت را رعایت کنند۵ نکته درباره نحوه دفع زباله‌های ویروسیدرمان‌های خانگی برای خشکی پوستدر مکان‌های عمومی چطور با کرونا مقابله کنیم؟ + فیلمویروس کرونا؛ افراد بهبودیافته دوباره به کرونا مبتلا می‌شوند؟چرا نباید از کرونا بترسیم؟اعمال لیلة الرغائب؛ شب آرزو‌هاتبریک روز وکیل ۹۸ + عکس و متنطرز تهیه‌ی جوجه کباب رستورانی با ماستنمی‌توان به طورقطعی گفت با اتمام فصل سرما کرونا از بین می‌رودبا مشاهده علایم آنفلوآنزا اول به بیمارستان مراجعه نکنیدموارد ابتلا به کرونا افزایش یافت/۱۳۹ نفر مبتلاآیا ویروس کرونا در هوای گرم غیر فعال می شود؟ویروس کرونا؛ حیوانات چقدر آلوده و خطرساز هستند؟نحوه صحیح ضدعفونی کردن دست‌هاچیزی به نام تست کرونا درب منزل نداریم/فریب نخوریدبررسی تفاوت های سه ویروس شایع/از آنفلوانزا تا کروناویروس کرونا؛ پس از ورود به خانه باید لباس‌ها را ضدعفونی کنیم؟چگونه قرنطینه خانگی داشته باشیم؟بخش ویژه «بیماران کرونا» بیمارستان بقیه الله(عج)کرونا مگه همون ماشین خارجیه نبود؟! /به کرونا بگیم دستاش رو بشوره!۶ راهکار ساده برای تقویت ریه‌ها و دستگاه تنفسیچند راه سلامت روان در برابر کروناباید و نبایدهای تغذیه‌ای برای مقابله با "کرونا" هیچ نوع داروی گیاهی در پیشگیری از کرونا موثر نیستاینفوگرافی؛ علائم اولیه ابتلا به کروناتست کرونای حریرچی مثبت اعلام شد
قیمت آپارتمان در شهرک آزادیجمع‌آوری دستگیره‌های مترو از ترس کروناقیمت میوه و تره‌بار ‌و مواد پروتئینی در تهران؛ چهارشنبه ۷ اسفندماه + جدولقیمت روز مسکن در ۷ اسفندرییس پلیس راه شرق استان تهران: محور هراز بسته شدمدارس تهران روز چهارشنبه 7 اسفند تعطیل است؟!درخواست غربالگری برای ورود به دروازه‌های تهراناعتراض مردم به سوءاستفاده مالی برخی از تالارهای عروسی برای فسخ قرارداد برگزاری مراسم ازدواجقیمت روز مسکن در ۶ اسفندهزینه خرید مسکن در امیرآبادپاسخ به شبهه نحوه دفن متوفیان مبتلا به کرونامدارس تهران فردا سه شنبه ۶ اسفند تعطیل است؟پاسخ به ابهامات طرح ترافیک خبرنگارینگرانی رانندگان اتوبوس سراسر کشور از شیوع کروناقیمت روز مسکن در ۵ اسفندنحوه اخذ عوارض طرح ترافیک باید مبتنی بر منافع شهروندان تهرانی باشدقیمت روز مسکن در ۴ اسفندنتیجه تست کرونای محسن هاشمی مشخص نشده استتعلیق سامانه حضور و غیاب با اثرانگشت در دستگاه های اجرایی استان تهران تا 15 اسفندجنس فروشنده‌ها در بازار شب عید مسکنریتم معاملات مسکن تندتر شدسخنگوی شهرداری: رحمان زاده مشکوک به کرونا و بستری استابتلاء شهردار منطقه ۱۳ تهران به کرونا تکذیب شدهزینه خرید مسکن در میردامادتعطیلی مدارس تهران فردا شنبه 3 اسفند ۹۸خرید و فروش و نگهداری گونه‌های جانوری وحشی ممنوعتهیه دستورالعمل ویژه مقابله با کروناویروس برای مترو و اتوبوس/ نصب مواد ضدعفونی در ایستگاه‌هاخرید آپارتمان در منطقه دولتخواه چقدر تمام می‌شود؟توضیحات سخنگوی اورژانس کشور درباره انتقال یک بیمار مشکوک به کرونا از بیمارستان فرمانیهقیمت میوه و تره‌بار ‌و مواد پروتئینی در تهران؛ چهارشنبه ۳۰ بهمن‌ماه + جدولاکران تصاویری بر برج آزادی برای همدردی ایران با ملت چین در مبارزه با ویروس کروناکاهش ۵۰ درصدی مسافران بی‌آر‌تی با وجود افزایش ۱۰۰ درصدی خطوط در تهران!افزایش نظارت‌ها بر میادین میوه و تره بار تهران از ابتدای اسفندبرای خرید مسکن در مناطق مختلف تهران چقدر هزینه کنیم؟شهروندان به پارکبان ها پول ندهند
وضعیت بیمارستان کامکار قمروش عجیب یک آرایشگر برای مبتلا نشدن به کرونا! + فیلمافراد مشکوک به کرونا از خوددرمانی پرهیز کنندمنفی بودن آزمایش ۱۸ مورد بیمار مشکوک به ویروس کرونا در جنوب استان کرمانراه‌اندازی آزمایشگاه تشخیص کرونا در گلستان؛ احتمال تعطیلی ۳ روزه مدارس استان وجود داردکاهش تقاضای مرغ در همدان قیمت را نزولی کردباید بین مترو و درخت یکی را انتخاب کرد"لیلة‌الرغائب" چه شبی است؟ +اعمالپاسخگویی آنلاین پزشکان اصفهانی درباره کرونا؛ تست کرونا از امروز در اصفهان انجام می‌شودتکذیب شایعه ۴ مورد ابتلا به کرونا در گلپایگانمشکل شکر به‌دلیل طولانی بودن فرایند توزیع در صنعت و صنف استیک مورد مثبت کرونا در ارومیه/کرونا قابلیت درمان داردمردم به جای توجه به شایعات فضای مجازی، بهداشت را رعایت کنندقیمت آپارتمان در شهرک آزادیشناسایی 3 نفر با علایم مشکوک به کرونا در تبریز۱۲ بیمار مبتلا به کرونا در استان گیلان بهبود یافتندتعطیلی مدارس شهرستان مشگین‌شهر تا عید نوروزمرگ سه نفر بر اثر ابتلا به کرونا ویروس در لاهیجان/ یک مورد مثبت کرونا در ارومیه و 24 بیمار مشکوک در بابل(عکس) واکنش جهانبخش به درگذشت پرستار گیلانی ۴ فرد مبتلا به ویروس کرونا در گلپایگان شناسایی شدندبخش «بیماران کرونا» بیمارستان فرقانی - قمنمی‌توان به طورقطعی گفت با اتمام فصل سرما کرونا از بین می‌رودبا مشاهده علایم آنفلوآنزا اول به بیمارستان مراجعه نکنیدسایه کرونا بر رکود بازار طلادفن دو بیمار مشکوک به کرونا در آرامستان باغ رضوان اصفهانکرونا گریبان ۳ خوزستانی را گرفت/یک نفر در اندیمشک جان باختزندان های هرمزگان مرتب ضدعفونی می شود۴۴ مورد جدید مبتلا به کرونا/ قربانیان کرونا به ۱۹ نفر رسیدنمایشگاه بهاره در قم لغو شدحفظ سلامتی مراجعه کنندگان از مهم ترین اولویت های مجموعه اصفهان سیتی سنترقم سیلابی نمی شودجمع‌آوری دستگیره‌های مترو از ترس کرونانتیجه تست کرونای آیت‌الله شبیری زنجانی اعلام شد(عکس) ماجرای مرگ تلخ نرجس خانعلی زاده پرستار بیمارستان میلاد لاهیجانقاتل شب انتخابات گچساران دستگیر شد/ شلیک به یک زن با کلاشینکف

روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۸ اسفند 1398 پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
قاسم سلیمانی؛ از سردار امنیت تا نماد وحدت ملی
ترامپ، مردی کوچک با هزینه‌های بزرگ برای آمریکا
ترامپ، مردی کوچک با هزینه‌های بزرگ برای آمریکا
ترامپ، مردی کوچک با هزینه‌های بزرگ برای آمریکا
ویژه استان ها
وضعیت بیمارستان کامکار قمروش عجیب یک آرایشگر برای مبتلا نشدن به کرونا! + فیلمافراد مشکوک به کرونا از خوددرمانی پرهیز کنندمنفی بودن آزمایش ۱۸ مورد بیمار مشکوک به ویروس کرونا در جنوب استان کرمانراه‌اندازی آزمایشگاه تشخیص کرونا در گلستان؛ احتمال تعطیلی ۳ روزه مدارس استان وجود داردکاهش تقاضای مرغ در همدان قیمت را نزولی کردباید بین مترو و درخت یکی را انتخاب کرد"لیلة‌الرغائب" چه شبی است؟ +اعمالپاسخگویی آنلاین پزشکان اصفهانی درباره کرونا؛ تست کرونا از امروز در اصفهان انجام می‌شودتکذیب شایعه ۴ مورد ابتلا به کرونا در گلپایگانمشکل شکر به‌دلیل طولانی بودن فرایند توزیع در صنعت و صنف استیک مورد مثبت کرونا در ارومیه/کرونا قابلیت درمان داردمردم به جای توجه به شایعات فضای مجازی، بهداشت را رعایت کنندقیمت آپارتمان در شهرک آزادیشناسایی 3 نفر با علایم مشکوک به کرونا در تبریز۱۲ بیمار مبتلا به کرونا در استان گیلان بهبود یافتندتعطیلی مدارس شهرستان مشگین‌شهر تا عید نوروزمرگ سه نفر بر اثر ابتلا به کرونا ویروس در لاهیجان/ یک مورد مثبت کرونا در ارومیه و 24 بیمار مشکوک در بابل(عکس) واکنش جهانبخش به درگذشت پرستار گیلانی ۴ فرد مبتلا به ویروس کرونا در گلپایگان شناسایی شدندبخش «بیماران کرونا» بیمارستان فرقانی - قمنمی‌توان به طورقطعی گفت با اتمام فصل سرما کرونا از بین می‌رودبا مشاهده علایم آنفلوآنزا اول به بیمارستان مراجعه نکنیدسایه کرونا بر رکود بازار طلادفن دو بیمار مشکوک به کرونا در آرامستان باغ رضوان اصفهان